עורכי משפחה על סקר TGI: “הזוי ותלוש מהמציאות”

כתבי השבועון ‘משפחה’ שאיבד גובה וזוכה בסקר ל- 16.8% לא אהבו את הנתונים המצביעים על עלייה מטאורית של הפלס לעומת הירידה של ‘משפחה’ ותקפו. ומה הסיבה שהפלס המריא?

סקר TGI גרם לסערה גדולה בעיתונות החרדית בשל הנתונים שהדהימו את עולם העיתונות. חלק מהכתבים הגדירו את הנתונים שנחשפו הבוקר כ”הזויים” .

כתבי השבועון ‘משפחה’ שאיבד גובה וזוכה בסקר ל- 16.8%, לא אהבו את הנתונים המצביעים על עלייה מטאורית של הפלס לעומת הירידה של ‘משפחה’. עורך העיתון יוסי אליטוב צייץ עם פרסום התוצאות בדף הטוויטר: “נתונים מוזרים. לא בפעם הראשונה ולא רק לגבי משפחה. במחצית 2015 עלינו בשיעור ניכר במכירות ובפרסום. מקווה שהם יודעים מאיפה הנתונים”.

לאחר מכן אליטוב החריף את המסרים והתייחס לגבי עיתון הפלס.”הנתון לגבי הפלס, חוצה את המונח של הזוי ותלוש מהמציאות. הפרמטרים ידועים בתעשיה. אלא אם ה-1 בספטמבר התחלף עם ה-1 באפריל”. צייץ אליטוב.

ואילו סגן עורך משפחה אריה ארליך הגיב אף הוא לנתונים וצייץ: “הכותרת העיקרית של TGI: כך נפלה חברת סקרים שהיתה ידועה בעבר באמינותה, לרגלי חבר-ליצים מחוג ידוע בירושלים שמספסרים בטפסים ומתעתעים בסוקרים”.

גורמים בענף מסבירים בשיחה לקוקר מדוע הפלס עלה בצורה כה דרמטית, “הצ’עלמרים שמקבלים את העיתון בשישי כנראה הצביעו בסקר על שאר ימות השבוע ומכאן מגיעה העלייה.

כפי שפורסם, הפלס של ימי שישי המחולק אף הוא בחינם הפתיע עם 18.6%. המודיע זוכה ל- 17.9%, והמבשר רושם עליה של שני אחוז וזוכה ל-12.1% חשיפה (לעומת 10% בסקר הקודם).

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כשהסקרים החמיאו למשפחה. הם ידעו לנופף בזה.

  שיקבלו את הסקר כמו גברים ויפסיקו לבכות.

  בנצי |
  הגב
 2. הסבר
  הבדיקה מתבצעת לא על חשיפה לעיתון אלא על חשיפה של השם
  למשל דאעש יקבלו 100 אחוזי חשיפה
  לא בגלל שמישהו חושב שהם צודקים
  אלא שנחשפים למושג
  וזה המדד
  הפלס הצליח כנראה להביא על ידי הטרור שמבוצעלחשיפה של המושג
  הפלס קרי חבורת הזויים שמאימת על חברות

  שיפי |
  הגב
  • כנראה שאתה מהקבוצה שלא יודעת לעכל נתוני אמת, ועד שהאמת תתפוצץ לך ולחבריך בפנים תמשיך לגבב שקרים. הזוי לגמרי.

   מאיר |
   הגב
   • כהיום שהפלג הבני ברק (הנורווגי)עורף ראשים כדוגמת דעעש,ועשה זאת לעייני המצלמות, עיין סירטון המנהל הרב מאיר ,לא מתאים להזכיר את תנועת דעעש בקשר לאחרים

    חוצניק |
    הגב