עידן האינטרנט? ספרייה חדשה בבית הספר אילנות באשקלון

במעמד ראש העיר אשקלון בני וקנין, סמנכ”ל לחינוך משה ינאי, נציגי קרן התורם מילטון גרוסמן ז”ל, צפי קרני וסופי שלומי המפקחות על הספריות, יו”ר וועד ההורים המורים הורים ותלמידי בית הספר גבי מויאל, מנהלת ביה”ס מונה ברק, מורים הורים ותלמידים נחנכה ספרייה חדשה בבית הספר אילנות באשקלון.

בדברי הברכה אמר ראש העיר בני וקנין לתלמידים: ” לחנוך ספרייה זאת תוספת של תרומה לבית הספר ובהזדמנות זאת אני רוצה להודות לתורמים. אתם היום ילדים נמצאים בעידן האינטרנט והאלקטרוניקה, עידן שבו הספר נעלם. אנו עושים המון בעיריית אשקלון לעידוד הקריאה. קריאה מפתחת את החשיבה ומרתקת הרבה יותר מלקרוא מאמר באינטרנט. בקרוב אנו נחנוך את הספרייה העירונית החדשה”

ראש מינהל החינוך משה ינאי : “זה יום שמחה גדול. ספרייה בבית הספר הוא בעצם סוג של בית מדרש בבית הספר. חשוב שתלמדו ותקראו ספרים, לא רק לדור הזה אלה גם לדורות הבאים למרות כל המדיה שהולכת ומתעצמת אתם הילדים הדור הבא צריכים לדעת לקרא ספרים וללמד בעתיד ילדים לקרא ספרים”.

המנהלת מונה ברק: “אני מודה לכל התורמים והעוסקים במלאכת הקמת הספרייה בבית ספרנו. היום יש לנו ספרייה יפיפייה ותאווה לעניים. אתם התלמידים תשקיעו בספרייה ותקראו מהספרים שבספריה ותפליגו אתים למקומות רחוקים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.