מהומה ברכבת: נוסעים הורדו בבני ברק

נוסעים ברכבת שרון-באר שבע הורדו באמצע הנסיעה בתחנת בני ברק,הנוסעים הזועמים השתוללו בתחנה ורק לאחר שהמשטרה התערבה הרכבות המשיכו בדרכה. {בשל עיצומים}

בשל העיצומים ברכבת ישראל: ועד העובדים של רכבת ישראל עצר היום (ראשון) את הרכבת בקו הוד השרון-באר שבע בשני הכיוונים, והוריד את הנוסעים בתחנת בני ברק.

ברכבת נמסר לנוסעים כי אוטובוסים ימתינו להם בתחנה כדי להעבירם לתחנות היעד – אך אלה לא הגיעו, משכך השתוללו הנוסעים הזועמים עד להגעת המשטרה שדאגה להרגעת הרוחות.

יו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות: “ההנחיה הברורה היא שאין להוריד נוסעים”; ועד העובדים: “נאלצנו לפעול כך בשל התנהלות ההנהלה”

מוועד העובדים נמסר: “הנהלת החברה קיבלה החלטה לפגוע בעובדים, לפעול חד-צדדית ולחזור בה מהסכמות שכבר הושגו. בשל ההתנהלות הדווקאנית והתוקפנית של ההנהלה, נאלצנו לפתוח בצעדים ארגוניים. אנחנו קוראים להנהלה להתעשת, למנוע פגיעה בעובדים ובנוסעים ולחזור למשא ומתן ענייני”.

יו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי הבהיר כי “ההנחיה הברורה היא כי אין להוריד נוסעים מהרכבת תוך כדי נסיעה וכי רכבות בתנועה יגיעו ליעדן הסופי”. עוד הוסיף אדרי כי הצדדים יתכנסו הערב על מנת למצוא פתרון למשבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.