ענקית המחשוב חשפה שני מחשבים ייעודיים לעידן ה־AI

HP חשפה באירוע של Microsoft את מחשבי הבינה המלאכותית החדשים שלה והביצועים מרשימים למדי. למחשבים יחידת NPU שמסוגלת לבצע טריליוני פעולות בשנייה

יצרנית המחשבים HP חשפה באירוע AI Vision של Microsoft את מחשבי הבינה המלאכותית החדשים שלה. ה־OmniBook X וה־Elitebook Ultra. מדובר במחשבים חזקים עם חיי הסוללה הארוכים ביותר שנמדדו עד היום למחשבי בינה מלאכותית ניידים

המחשבים החדשים אותם מגדירה HP כמחשבי AI מהדור הבא, מיועדים לסביבת עבודה היברידית שתאפשר עבודה ויצירה לצד שימושי פנאי.
ה־OmniBook X-AI וה־EliteBook מצוידים ב־NPU ייעודי עם יכולות עיבוד של 45 טריליון פעולות בשנייה (TOPS) כדי לתת תגובה מהירה במיוחד. חיי סוללה שלהם שוברים שיא עם עד עשרים ושש שעות. אלה חיי הסוללה הארוכים ביותר למחשבי AI ניידים שנועדו לאפשר שימוש לאורך כל היום ללא צורך בטעינה.

באותה הזדמנות הודיעה HP על מיתוג מחדש של מוצרי המחשוב שלה. המבנה החדש של HP מתחיל כעת בשתי קידומות: Omni שמיועדת לצרכנים פרטיים ו־Elite שמיועדת לעסקים. מכאן גם שמותיהם של המחשבים החדשים.

שני המחשבים פועלים על מעבד Snapdragon® X Elite ויחידת NPU שמאפשרת הפעלת מודלים של שפות ובינה מלאכותית ישירות במכשיר. יחד עם Copilot+ PC ופיצ'רים של Recall, ניידים אלה מעצימים יצירתיות ופרודוקטיביות ומספקים חוויית מחשוב אישית עוצמתית יותר.

נזכיר כי כלי AI חדשים משתמשים במחוות, הבעות פנים ואינטראקציה קולית כדי להקל על האינטראקציה עם הסביבה והם משפרים את מיומנויות ההצגה בפגישות וירטואליות יחד עם אימון ומשוב בזמן אמת. יצירה ועריכה של וידאו, תמונות ואודיו נעשים מהר יותר מאי פעם, הודות לתוכנת AI המאפשרת מקצועיות ושימוש שמתאים גם למתחילים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *