ערד: פרסומים פוגעניים נגד האדמו”ר מגור

כתגובה לשלטים שפיזרו חסידי גור בעיר ערד, מאיים סגן ראש העיר, עופר ארצי, לפרסם שלטים פוגעניים ובהם דמותו של האדמו”ר מגור שליט”א

הסלמה בעיר הדרומית: סגן ראש עיריית ערד, עופר ארצי, מגיב לשלטים שהדפיסו חסידי גור נגד ראש העיר, ומאיים לפרסם שלטים הנושאים את שמם של שר הבריאות יעקב ליצמן ושל האדמו”ר מגור בצירוף דמויותיהם תוך זלזול ברבבות חסידי גור, שנציגיהם הביעו בפניו את תחושת הפגיעה. בשלטים שעיצובם כבר נחשף, נכתב: “לכלכלתם! (שמו של האדמו”ר מגור) וליצמן. ערד לא למכירה”. את השלט עצמו אנחנו לא מפרסמים כאן ב’אקטואליק’, אתר ששומר על כבודם של גדולי הדור שליט”א.

בפוסט בדף הפייסבוק שלו כתב ארצי כי “לאחר שיחות עם מספר חרדים מהצד השפוי של גור, אין ספק כי השלט המיועד להיתלות בזמן הקרוב על דירות תושבים חילוניים בעיר עשה ויעשה את שלו. אותם חרדים שראו את צילומי השלט בפייסבוק טענו כי חוו פגיעה אישית ונפשית והביעו חשש לפגיעה בחינוך ילדיהם”, כותב ארצי.

“תשובתי לבקשתם כי לא נתלה את השלטים המדוברים, הייתה כי כל עוד לא יורדו השלטים המדברים בגנות ראש העיר מדירותיהם אנו נמשיך בשלנו ללא התייחסות לרגשותיהם, שנאמר ‘שלט תחת שלט'”.

ארצי הוא נציג מפלגת ‘יש עתיד’ בעירייה, ובדף הפייסבוק שלו ניתן למצוא עשרות תגובות וטקסטים זועמים ולעיתים אף גזעניים נגד הציבור החרדי, שהוא משתף. אך אין ספק שהשלט הזה הוא חריג והסלמה חריפה ביחסים המתוחים ממילא בין חסידי גור לשאר התושבים בערד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.