השלדים נחשפים: ההסכם הסודי של מאיר שטרית ועוזרת הבית

על פי הדיווח, הח”כ שהפסיד בבחירות לנשיאות שילם למתלוננת 270 אלף שקל על מנת שלא תתלונן

ח”כ מאיר שטרית, שהפסיד בבחירות לנשיאות, חתם על הסכם שתיקה עם עוזרת בית שטענה שהטריד אותה. כך דווח הערב בחדשות 10.

עוזרת הבית, י’, הועסקה על ידי ח”כ מאיר שטרית ורעייתו רות במשך שנה וארבעה חודשים. לאחר שפוטרה החליטה י’ לתבוע כסף רב מהזוג בגין מה שראתה כשורה של מעשים שפגעו בזכויותיה ובתנאי העסקתה, הן מצד שטרית והן מצד רעייתו, והן מצד שניהם ביחד כמעסיקים. הטענה החמורה ביותר של י’ היא ששטרית הטריד אותה. באמצע שנת 2013 פנה עורך דינה של י’ לשטרית ותבע אותו. על פי הדיווח, י’ תיארה שורת הטרדות והיתה מצוידת בראיות משמעותיות המחזקות את טענתה.

לאחר מכן פנה שטרית לעו”ד נחום פיינברג על מנת לנהל משא ומתן מהיר עם העובדת, ובסופו חתמו השניים על הסדר סודי לפיו ישלמו לה 270 אלף שקל, והיא תוותר על כל טענה כלפיהם, וכל תביעה בעתיד. כמו כן שני הצדדים התחייבו לשמור על סודיות ההסכם. כל צד הסכים כי אם יפר את הסודיות, ישלם לשני 250 אלף שקל.

זמן קצר לאחר חתימת ההסכם הגיעה השמועה אל המשטרה. חוקרים בכירים הצליחו להגיע אל המתלוננת, אך זו התחמקה מהם ולא שיתפה פעולה.

ממשרד עורכי הדין קאסוטו נוף נמסר: “כנגד ח”כ שטרית מעולם לא נפתחה חקירת משטרה כלשהי. ח”כ שטרית מעולם לא התבקש למסור עדות ו/או התבקש להתייחס בפני רשויות החקירה לדברים הכוזבים שנטענים. מעולם לא נשקל אפילו ברמז לנקוט כנגד ח”כ שטרית בהליך פלילי כלשהו, לא על דא ולא על הא”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.