מה הקשר בין אסתי וינשטיין ליעקב ליצמן?

למרות שכבר חלפו מספר חודשים מפטירתה של אסתי וינשטיין, התקשורת לא נחה על זרי הדפנה וממשיכה להתעסק באובססיביות בפרשת אסתי וינשטיין ולהעלות על המוקד את חסידות גור על הנהגותיה – כשעל הדרך חובטים בשר הפופולרי מגור .{ ערוץ 10 מציג}

למרות שכבר חלפו מספר חודשים מפטירתה של אסתי וינשטיין, התקשורת לא נחה על זרי הדפנה  וממשיכה להתעסק באובססיביות בפרשת אסתי וינשטיין ולהעלות על המוקד  את חסידות גור על הנהגותיה – כשעל הדרך חובטים בשר הפופלרי מגור .

כעת, חודשים לאחר שהתאבדה, מפרסם ערוץ 10 תחקיר נרחב על הנעשה בתוככי החסידות,

תחקירן המקור ישראל רוזנר נפגש  עם  שני חסידי גור לשעבר, שטענו  “שאי אפשר יותר לשתוק, שצריך לנפץ את החומות ולספר את הסיפור של גור”.

הם סיפרו לי על ילדותם ונערותם בישיבה הקטנה, על המשגיחים בישיבה על אווירת הפחד והקדושה עליה גדלו, שמירת הידיים, ועוד עוד כהנה.

כל אותם יוצאים שהתראיינו לתחקיר. שמכפיש את החסידות הגדולה בישראל, “ציירו תמונה מטרידה על החצר האחורית בחסידות הגדולה והמשפיעה בישראל”. כך לטענת רוזנר.

ואם כבר אפשר לשפד את גור, אז ליצמן על ראש שמחתם. בתחקיר מציינים בהרחבה את ההשפעה של השר ליצמן שלטענתם עושה “שימוש שלו בכוחו הפוליטי כדי להיטיב עם החסידות”.

התחקיר  מתמקד  ביו היתר גם על המתרחש  בעיר ערד בחודשים האחרונים. “ראש העיר הנבחר החליט לא לצרף את גור לקואליציה, ומאז – מלחמה”. נכתב בכתבה, האדמו”ר וליצמן, שרואים בעיר יעד נדל”ני לחסידים, עושים כל מה שהם יכולים כדי לקבל אחיזה”.

בכתבה נטען , כי ליצמן מבקר בעיר לעתים תכופות, מאיים על ראש העיר שיתקע כל תהליך אפשרי בממשלה, מתערב לטובת חסידים במשטרת העיר וזה לא הכל.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. החילונים שמתראיינים בכתבה נגד גור זה כמה מסכנים שלא שפר עליהם עולמםאחד מהם שאני מכיר זה נער מסכן להורים גרושים שבהיותו ילד היה ילד כפות אמיתי והיום הטיפש הזה מגיע ללכלך חסידות מפוארת בישראל בושה לתקשורת שלא בודקת קודם מי הם אותם מתראיינים מפגרים

    יצחק |
    הגב