עשרות אלפים במופע ‘בין הזמנים – חבורת תריג’ • גלרייה

מופע בין הזמנים של חבורת תריג מחולל היסטוריה במגזר החרדי כשעשרות אלפי משתתפים נהנים ממופע מושקע ומרהיב ברמה גבוהה שטרם נראה כמוהו. צפו בגלרייה

מופע בין הזמנים של חבורת תריג מחולל היסטוריה במגזר החרדי כשעשרות אלפי משתתפים נהנים ממופע מושקע ומרהיב ברמה גבוהה שטרם נראה כמוהו.

עשרת אלפים איש מלאו אתמול את בנייני האומה בירושלים, ביום הראשון של מופע בין הזמנים של חבורת תריג. במהלך היום התקיימו 4 מופעים כשבכל מופע נוכחים באולם 2,500 ילדים והוריהם, וביומיים הקרובים צפויים עוד 8 מופעים שכאלה כשבסך הכל יהנו מהמופע המושקע 30 אלף צופים.

מדובר באירוע היסטורי שמעולם לא התקיים במגזר החרדי, הפקה בסדר גדול ענק, בהשקעה כלכלית אדירה והכל על טהרת הקודש ומותאם למגזר החרדי בפיקוח הדוק וצמוד של ועדת הרבנים ׳משמרת למשמרתי׳.

מדובר על במה גרנדיוזית שטרם נראתה כמותה, מיטב השחקנים שמציגים בצורה מיוחדת את עלילותיה הייחודיות של חבורת הילדים הנמרצת. הסיפור המרתק והמותח, רגעי הצחוק המשעשעים, האפקטים המפעימים על הבמה, כל אלו חוברים ליצירה נדירה במינה.

המשתתפים שיצאו נפעמים מהמופע, מספרים כי לא האמינו שאפשרי לקיים אירוע תרבותי ברמה כה גבוהה, בסטנדרטים בינלאומיים ובציוד המתקדם ביותר, תוך הקפדה מלאה על גדרי הצניעות והחינוך. כשהדגש המרכזי הוא על תוכן ערכי ומעשיר ברמה בלתי מתפשרת.

גלרייה. צילום: מנדי הכטמן

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חבורת תריג

  אני ממש רוצה שיהיה לי את כל התקליטורים! משהו יכול לקנות לי כמה? טלפון:0583262966

  ירין |
  הגב
 2. חיים ולדר תותח. ממש כמו הוליווד

  אני מעריך כשרון שאפו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. חבל שהכל טחון בפרסומות !!!

  ילדים קנו כרטיס במיטב כספם, לא בשביל לקבל פרסומות סמוית וגלויות לאורך כל המופע!!!
  תאוותת הממון כבר עולה לגבהים מטורפים…

  קובי |
  הגב
 4. מדהים

  היינו במופע והיה נהדר. מושקע מאד עד לפרטים הקטנים. נהיננו מכל רגע. יישר כח

  קרן ב |
  הגב
 5. כל הכבוד!!! היה מדהים!!!!!

  מחכים לעוד הופעות כל כך איכותיות!

  שירה |
  הגב