פאשקווילים בביתר נגד ראש הממשלה: “הכופר התעלל בחרדים”

מודעות שנאה ופאשקווילים הופצו הבוקר בביתר נגד ראש הממשלה ונגד חברי הליכוד החרדים, בהם מכונה ראש הממשלה “הכופר ב. נתניהו”

לאחר ביקורו החשוב הבוקר של ראש הממשלה ויו”ר הליכוד בנימין נתניהו בעיר החרדית בית”ר עילית, בהמשך לכך שממשלת הליכוד אישרה הרחבה חסרת תקדים של ההתיישבות בעיר, הופצו בעיר למרבה הצער מודעות שנאה ופאשקווילים נגד ראש הממשלה ונגד חברי הליכוד החרדים, בהם מכונה ראש הממשלה “הכופר ב. נתניהו”, מואשם בכך “שהתעלל בחרדים בסאדיסטיות” וחברי הליכוד החרדים מכונים בין השאר כ”בוגדים” שבגינם מצביעים חרדים לליכוד ולא ליהדות התורה.

המודעות הופצו  לאחר שרה”מ נתניהו הגיע לארוחת צהריים סגורה בביתו של העסקן החרדי ויו”ר ‘הליכוד’ בביתר שמשי בלומנטל. כ- 30 איש הורשו להיכנס לביתו של בלומנטל.

תגובת המטה החרדי בליכוד לפישקווילים:”מודעות השנאה וההכפשה נגד ראש הממשלה ונגד חברי הליכוד החרדים הן חלק מקמפיין ההסתה של אותו פלג חרדי קיצוני שמשתמש באופן קבוע באלימות מילולית ופיזית. פעם היעד הוא חיילים חרדים, פעם היעד הוא סטודנטים חרדים, והפעם היעד הוא חברי המטה החרדי בליכוד.

“אין ראש ממשלה שפעל למען הציבור החרדי יותר מאשר נתניהו ויש לציין כי נתניהו הוא גם ראש הממשלה הראשון בהיסטוריה שמבקר בעיר בית”ר עילית.

ראש הממשלה הוא אורח רצוי ואהוב ברחוב החרדי וחרדים רבים מאוד רואים את הליכוד כביתם הפוליטי. ההוכחה לכך היא קמפיין הבחירות המצליח שהובלנו ועשרות אלפי החרדים שהצביעו לליכוד בבחירות האחרונות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.