בערוץ 10 לעגו למחזיר בתשובה (וידאו)

בתוכניתו של גיא זהר בערוץ 10 יצאה לילך וולך במתקפה כנגד הרבנים של הפוקימונים, וטוענת “שהם ייצורים לא כאלה מפלצתיים כמו המחזירים בתשובה”. { הפוקימונים יותר טובים מהרבנים}

בתוכנית המועדון של גיא זוהר בערוץ 10 לילך וולך יצאה במתקפה כנגד הרבנים של הפוקימונים, וטוענת “שהם ייצורים לא כאלה מפלצתיים כמו המחזירים בתשובה”.

וולך ציטטה מדרשה של המרצה הרב רפאל זר על שיגעון הפוקימון ג’ו “,נדפק לאנשים המוח ואחר כך אמנון לוי אומר בטלווזיה שהרבנים דפוקים”.

וולך לעגה למחזיר בתשובה והשוותה בין הפרשיות האחרונות שהסעירו את המגזר החרדי למשחק שמטריף את העולם, “פוקימונים לא מטרידים נשים כמו הרב ברלנד, הם לא מתעללים בילדים בחיידר, פוקימונים לא אוייבי הדת כמו המלמדים של מחזיקי הדת”, אמרה בסרקזם.

 

המועדון: לילך וולך חושפת את הפנים האמיתיות של הפוקימונים, ומגלה שהם ייצורים לא כאלה מפלצתיים כמו (שחושבים) המחזירים בתשובה>> http://bit.ly/2awVNAY

‎Posted by ‎היום שהיה עם גיא זהר‎ on‎ יום רביעי 3 אוגוסט 2016

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין שום טענה שכזו בקטע המוצג, והציטוט הזה הוא סילוף של הדברים הנאמרים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. נכון את צודקת אבל פוקימון יכול להרוג…וגם השנאה הורגת את האדם מבפנים חוסר ההבנה והידע כלפי המגזר שומר התורה והמצוות גורם לשנאתך וחבל…אף אחד לא עשה לך כל רע ומבחינה סטטיסטית זה לא אומר שדברים רעים לא יכולים לקרות בכל מגזר דהוא מאחלת לך להתמלא באהבה בשפע!

    וידעת היום |
    הגב