פורסמו נתוני סקר .T.G.I על החשיפה לכלי המדיה החרדיים • כל הפרטים

סקר טי.ג’י.אי (.T.G.I), הבוחן את שיעור החשיפה לכלי התקשורת במגזר החרדי מפרסם היום את הנתונים המלאים. מהסקר המתייחס לחודשים ינואר-דצמבר 2012, עולה כי תחנת הרדיו “קול ברמה” מזנקת בשיעור החשיפה וזוכה ל27% האזנה לעומת 23.1% בסקר הקודם, ומובילה על פני המתחרה “קול חי” שעלתה בכאחוז מהסקר הקודם ועומדת על 20.5%.

בעיתונות החרדית, נרשמת ירידה של כשני אחוזים לעיתון “יתד נאמן”‘ בטאונה של ‘דגל התורה’  ושיעור החשיפה שלו עומדת על 41% של חשיפה באמצע השבוע, לעומת 43.5% בתקופה המקבילה. הירידה מיוחסת לכניסתו של השחקן החדש לזירה – עיתון “הפלס” אשר טרם נסקר.

עיתון אגודת ישראל הסיעה המרכזית ‘המודיע’ רושם עליה של כאחוז ועולה מ-19.5% ל-20.3%. כמוהו גם עיתון ‘המבשר’ של אגודת ישראל שלומי אמונים שמקבל 12.9% – עליה של כאחוז וחצי בהשוואה לתקופה הקודמת.

בסופי השבוע, הקרב צמוד הרבה יותר. השבועון הותיק “משפחה” הוא העיתון הנקרא ביותר, עם 24.2%. מדובר בעלייה של כשני אחוזים. אחריו, יתד נאמן עם 23.6%, המודיע עם 20%, המבשר 10.9%, בקהילה 9.9%, יום ליום 7.9%, שעה טובה 3.7%. יש לציין שיום ליום רושם זינוק חד מ 6% ל 7.9% ואילו שעה טובה גדל במקצת מ- 3% ל -3.7%.

בעיתונים המחולקים חינם, נרשם פער משמעותי לטובת “קו עיתונות” שאמנם יורד בכאחוז, אבל עדיין זוכה לחשיפה של 27.4%. לעומתו, “מרכז העניינים”, מקבל 22.9%, ורושם ירידה של כשלושה אחוזים.

 

מיתד נאמן נמסר בתגובה “אנו שמחים לראות כי ציבור בני התורה הממושמע לגדולי ישראל שליט”א ממשיך בהבעת נאמנות לגדולי ישראל ומשמר את שופרם של גדולי ישראל שליט”א.”

מרדיו ‘קול ברמה’ נמסר: “אנו מודים למאזינינו על המשך האמון בקול ברמה זו השנה שנייה ברציפות. תוך קצת פחות מארבע שנים הפכה קול ברמה לתחנה המובילה במגזר החרדי. זו תוצאה ישירה של עבודה עיתונאית מורכבת, הכוללת ראיונות בלעדיים, חשיפות ראשוניות ולוח שידורים פופולארי, ופנייה לקהלים חדשים”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הוכח מעל לכל ספק כי שיעור הנגיסה של הפלס אינו עומד על יותר מ2% כל הטענות על אלפי מנויים לעיתון הפלס הובררו כבוקי סריקי, וכטענות שלא מחזיקות מים,
    שימו לב הייטב שיעור החשיפה של יתד נאמן עצום בקרב הציבור

    יתד נאמן |
    הגב