פייסבוק סגרה את עמוד הפייסבוק של עוצמה יהודית

זעם במפלגת הימין – פייסבוק סגרה את עמוד הפייסבוק של עוצמה יהודית. עו”ד בן גביר: “נפנה ליו”ר ועדת הבחירות בדרישה להתערב”

חברת פייסבוק סגרה את דף הפייסבוק של מפלגת עוצמה יהודית המתמודדת בבחירות הקרובות לכנסת. לדברי אנשי עוצמה יהודית, עמוד המפלגה הושבת באופן פתאומי, זאת ללא כל נימוק מה היה הגורם לכך.

כזכור, השביתה פייסבוק לפני מספר חודשים באופן עקבי מספר פעמים את דף הפייסבוק של יו”ר ארגון להב”ה, ומי שמשמש כיום כראש מטה הבחירות של עוצמה בנצי גופשטיין, שהגיש תביעה כנגדה המתנהלת בבית המשפט המחוזי בתל אביב. גורמים בעוצמה יהודית מעריכים כי מעורבתו של גופשטיין בניהול המפלגה, הייתה אחת הסיבות המרכזיות להשבתת דף המפלגה.

אולם בעוצמה יהודית לא מתכוונים לוותר והודיעו כי יפנו ליו”ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר בדרישה להתערב בפרשה ולהורות לפייסבוק להשיב את הדף לפעילות.

עו”ד איתמר בן גביר מראשי המפלגה אומר כי “בעוד פייסבוק מאפשרת לגורמי טרור להסית באופן חופשי לרצח יהודים, היא סותמת פיות ודורסת את חופש הביטוי של מפלגה ציונית המתמודדת בבחירות לכנסת, ובכך מתערבת התערבות בוטה בקמפיין המפלגה ומנסה להטות את תוצאות הבחירות. אנו מתכוונים לפנות בימים הקרובים לשופט מלצר בבקשה שיורה לפייסבוק לחדול מסתימת הפיות בה נוהגת לאלתר, ולהשיב את הדף לפעילותו השוטפת”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.