פיצוי כספי בסך 135 אלף על טיול בגני יהושע

הטיול הסתיים בשורה של שברים אבל הליך שהוביל עו”ד נתנאל רוט האיר במעט את האפלה כאשר בית המשפט פסק כספי פיצויים של 135,000.

אפרים, שם בדוי, קם מאושר באותו בוקר. יום כיף לפניו עם בני כיתתו בפארק גני יהושע בתל אביב. לו ידע איך יסתיים הטיול כנראה שהיה מוותר על היציאה אבל נבואה לא ניתנה לו. בצהרי היום הוא עולה על אופניים מיוחדות המיועדות לכמה ילדים ביחד ומדווש לו להנאתו בפארק. להוותו התיישב אפרים ראשון וההדרכה שקיבל הייתה להוציא את הרגליים קדימה מחוץ למסגרת, עצה שהתבררה בהמשך כגרועה במיוחד.

חולפות כמה דקות וחבר שבא מולו מתנגש בו בעוצמה. המכה הייתה כואבת מאוד, המהומה גדולה והוא פונה משם באמבולנס להמשך טיפול בבית החולים. האבחון העלה שאפרים סובל משורה ארוכה של שברים שמצריכות קיבוע וגיבוס לתקופה ממושכת בהם יהיה מושבת ויאלץ להיעזר בכיסא גלגלים כדי להתנייד ממקום למקום.

אין צורך לתאר את עגמת הנפש וסאת הייסורים הגדושה שהייתה מנת חלקה של המשפחה שקיבלה את הבן שיצא מאושר בבוקר לטיול כיתתי פצוע וחבול. הטלטולים הלוך ושוב, הקושי בכל תנועה והתסכול על האירוע שיכל להימנע בדרך הטבע אם ההדרכה הייתה מתבצעת במקצועיות ובאחריות.

בשלב מסוים הכירו בני המשפחה את עו”ד נתנאל רוט, המתמצא במיוחד בדיני נזיקין, והבינו כי יש בידם לרכך מעט את המכה ואף לממן את ההוצאות הכבדות שנכרכו סביב האשפוז והשיקום של אפרים באמצעות תביעת נזיקין שתוגש לבית המשפט נגד חברות הביטוח של הגופים שהיו אמורים לדאוג לשלומו של אפרים.

לבקשת המשפחה נכנס עו”ד רוט לעבי הקורה כשהוא מצליח בעמל רב ובמקצועיות מרשימה לגבש את הסעיפים הרלוונטיים לתביעה, להוכיח את הרשלנות שהביאה לפציעה החמורה ולדרוש את הפיצויים המגיעים למשפחה בגין כך הן מהביטוח של חברת גני יהושע אשר באחריותה כל אירוע המתרחש בתחום שיפוטה והן מחברת הביטוח של מוסד הלימודים שאמונה על ביטוח התלמידים בכל מקרה שמתרחש במסגרת פעילות מטעם בית הספר.

בכתב התביעה המפורט שהגיש ציין עורך הדין את המגוון הגדול של הקשיים הפיזיים עמם מתמודד אפרים מאז הפציעה, חלקם לא היו ידועות אף לבני המשפחה ורק עבודתו המקצועית של עו”ד רוט המכיר את התחום לפני ולפנים היא זו שאפשרה למצות את ההליך עד תומו, כאשר בסיומו פוסקים השופטים פיצוי כספי על סך 135,000 ₪ למשפחה. סכום נאה במיוחד שיסייע להם לשקם את אפרים ולהשיבו אל מסלול החיים השגרתי כיתר בני גילו במהירות האפשרית.

עו”ד נתנאל רוט התייחס למקרה וציין כי בכל יום מתרחשים מקרים של פציעות ופגיעות שיש כתובת ברורה עליה מוטלת האחריות והנפגע זכאי לפיצויים שיכולים להסתכם בסכומים גבוהים שיש בהם כדי לסייע בשיקום ולרפד במעט את המכה. “חשוב בכל מקרה כזה להתייעץ עם עו”ד הבקי בדיני נזיקין שידע להנחות את הדרך המומלצת למצות את הזכויות,” מדגיש עו”ד רוט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.