פעילה בעד הסודנים – ונגד החרדים

ההסתה ברשת החברתית נגד החרדים עדיין נמשכת: “מבקשי המקלט ברחו על חייהם והגיעו לחיות בדרום תל אביב, בעוד חב”ד הגיעו למרר את החיים לתושבים”, כותבת הפעילה אסתי סגל

סערה ברשת: השנאה והתיעוב כלפי הציבור החרדי באים לידי ביטוי יותר ויותר בחודשים האחרונים מצד כותבים ברשת, רובם אנשי שמאל שלא חוששים להביע בגלוי ברשת את שנאתם לחרדים.

וכך כותבת הפעילה “למען זכויות האדם” הפועלת למען המסתננים בתל אביב, אסתי סגל, שמפריע לה שיש קצת יהדות בתל אביב: “בחרתי לגור באזור חילוני. שילמתי במיטב כספי על כך. לאחרונה אני שומעת רבות זמירות דת בפול ווליום מתחת לחלון. עכשיו גיליתי: סניף חב”ד נפתח מתחת לביתי”.

בהמשך הגנה על דבריה וכתבה: “תגיד אור, אתה קורא מה שאתה כותב? חיה לה שכונה לאורך דורות בנחת ובכבוד בין השנים ואז מגיעים פולשים מתוך כוונה ברורה לאנוס את השכונה להפוך להיות בצלמם וכדמותם. זו לא דמוקרטיה. זו אלימות”.

כשמישהו ניסה להעיר לה, שרק לאחרונה כתבה בעד המסתננים בדרום תל אביב, היא עונה: “אל תבלבל את המוח. זה בדיוק הפוך. מבקשי המקלט ברחו על חייהם והגיעו לחיות בדרום תל אביב. בעוד חב”ד ושות’ הגיעו למרר את החיים לתושבים. הם חסרי כל, בעוד חב”ד ושות’ עמוסי כסף. הם נרדפים ע”י השלטון והאספסוף, בעוד חב”ד ושות’ הם הרודפים והמציקים”.

שפי פז, הלוחמת בתל אביב נגד המסתננים כתבה בתגובה: “יש מצב שאסתי סגל, לטפנית מסתננים ידועה, שינתה את דעתה ועברה לתמוך בחזית לשחרור דרום תל אביב? אופס. היא מדברת על שחורים מסוג אחר: “בחרתי לגור באזור חילוני. שילמתי במיטב כספי על כך. לאחרונה אני שומעת רבות זמירות דת בפול ווליום מתחת לחלון. עכשיו גיליתי: סניף חב”ד נפתח מתחת לביתי”.

רק בשבוע שעבר חשפנו ב’אקטואליק’ דברים קשים שכתבה ד”ר ליאורה רביד: “להיכנס באמצע הקיץ לאוטובוס עם חרדים שלבושים עם מעילים, זה מריח בדיוק אותו הדבר” (כמו חזירים).

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.