פפארצ’י היום: הבן הבכור של האדמו”ר, והצלם שהתארס

המדור היומי: הסדרה החדשה של רמה בורשטיין, והזוגות הטריים בברנז’ה

בשעה שעם ישראל ואשתו משתרכים בתורות ענק מחוץ לרשתות הסיילים והמקלדות, בקליינע מתיישב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו לכם את היום. בקליינע שהחל את דרכו כמדור שבועי, הפך השבוע למדור יומי שהולך וצובר רייטינג מיום ליום, בקליינע מזמין אתכם לעקוב אחרי המדורים שעשו את השבוע במדור הברנז’ה, החל מ’השבבניק ובת השוטר’, וכלה בידיעה שנמחקה לאור בקשת חברי הועדה הרוחנית.

 

תחת כיפת השמיים ותוך שמירת קפדנית על ההנחיות, האדמו”ר רבי יקותיאל אבוחצירא מחתן כעת את בנו בוילה יוקרתית בצפון הארץ.

בקליינע משגר ברכת מזל טוב לצלם הצעיר אהרלה גרבר לרגל אירוסו עם בחירת ליבו.

ברכת מזל טוב גם לשליחו של טראמפ למזרח התיכון לשעבר, ג’יסון גרינבלט צייץ בטוויטר על אירוסי בתו אנה, לאריק. “נרגש להכריז על אירוסיה של בתי אנה לאריק. אריק טס לדובאי כדי להפתיע את אנה (היא הייתה איתי בטיול) והציע לה ב”דובאי “היפה.”

העסקן הרפואי הרב יוסי מרגלית, נפגש השבוע עם פרופ’ גבי ברבש, את מה שנאמר בפגישה החשובה נשאיר מחוץ לדלת.

שבוע לאחר צאת הלהיט ‘אחת שאלתי’ בלחנו בעיבודו והפקתו של המעבד והמנצח בני לאופר, נצפה אמן הרגש שלומי וילמן נושא תפילת הודאה בכותל.

בטבריה יצא לדרך השבוע צילומי הסדרה “ריקודי האש”, פרי עטה של רמה בורשטיין.

הסדרה שצפויה לעלות ב-YES, תעסוק בקהילה חסידית בצפון, בכיכובו של יהודה לוי שמגלם את הבן הבכור של האדמו”ר שאמור לרשת את מקומו, אך צריך להתמודד עם לא מעט אתגרים בדרך.

בסדרה צפויים ליטול חלק בין היתר – השחקן הדתי אדם פרופ, נועם פורסט, נעמי לבוב והשחקן המוכשר עידו ברטל שמככב בסדרה של כאן 11 – “שעת נעילה”.


ועד כאן להיום! שמעתם על? צילמתם את? ראיתם? אל תהססו ושלחו- 058-4742968

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתם עוד תשמעו רבות על השחקן העולה אדם פרופ

  השחקן אדם פרופ משחק משחק משכנע מאוד . הבחור פשוט חי את המשחק. אני צופה שבקרוב כל אדם במדינה יכיר את סגולותיו וכשרונותיו. הרבה הצלחה.

  רפי |
  הגב
 2. ובתפקיד ברלנד - יהודה לוי

  איך היא הצליחה לעבוד על כולם
  הבמאית המוכשרת מנצלת את כישוריה כדי לנסות לטהר את שמו של הגורו ברלנד מהעבירות שלו. ועל הדרך דורכת על כל הנשים והבנות שהעיזו להתלונן ובמיוחד על פייגי שרק השבוע שמענו על סיפורה . בושה וחרפה

  בושה וחרפה |
  הגב
 3. איפה הצניעות בהמות. אדמור שמאדמור

  איכס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב