פרובוקציה בתקשורת: רון קובי טוען – “בחורי ישיבה תקפו אותי” • צפו

ראש עיריית טבריה רון קובי טוען: “מאות בחורי ישיבה ניסו לתקוף אותי במהלך סיור שערכתי על שפת הכינרת. המהומות התחילו כבר לפני יומיים, כאשר פסל יקר ערך הושחת ואני ואנשי העירייה ניקינו אותו למורת רוחם של החרדים שהיו במקום”. צפו בוידאו

הסקרים שמתפרסמים בחודש האחרון, לא עושים טוב לרון קובי ראש העיר של טבריה, ולכן הוא מחפש את הפרובוקציה הבאה בכדי שידברו עליו בתקשורת.

אמש ירד קובי לטיילת בטבריה, שמלאה כולה בבני ישיבות וחרדים, והתחיל להתגרות בחרדים.

קובי ניגש לבעל עסק של סירות, והוריד לו את התעודה של “עסק שומר שבת” בכוח.

הבעלים של המקום ניסה להסביר לו שזה מה שמביא לו פרנסה, אך את קובי זה לא עניין והוריד לו את התעודה בכוח.

אישה חרדית שהגיעה לנופש בעיר, לקחה את התעודה בחזרה, ואז אחד הפעילים של רון קובי דחף אותה בכוח רב וצעק: מי שירים ידיים, אנחנו נשבור לו ידיים.

צפו בוידאו:

כוח רב של משטרה ויס”מ הוקפצו למקום, כדי להוציא את קובי משם, אבל הוא לא וויתר ועשה סיבוב ורק אז ברח כלעומת שבא.

הבוקר, בראיון לחדשות 13, טען קובי: “מאות בחורי ישיבה ניסו לתקוף אותי במהלך סיור שערכתי על שפת הכינרת. המהומות התחילו כבר לפני יומיים, כאשר פסל יקר ערך הושחת ואני ואנשי העירייה ניקינו אותו למורת רוחם של החרדים שהיו במקום”.

נזכיר כי אמש דיווחנו כאן באקטואליק כי בר ה’צוקובר’ בטיילת טבריה שחילל ורמס את כבוד השבת סגר את שעריו אחרי 30 שנה.

מי שמגיע בימים אלו לטיילת בטבריה מגלה ששובר הגלים חשוך ועזוב.  בר ה’צוקובר’ שבטיילת שפעל במקום,סגר את שעריו אחרי 30 שנים של מוסיקה ובילויים, כך מפרסם לראושנה הרשת הצפונית.

בעלי המקום נאלצו לסגור את המקום לאחר שמפקחי האוצר שהגיעו לעיר לפני כשלושה חודשים הוציאו למקום צו סגירה עד ל-15.8.19.

הבר המיתולוגי היה אחד ממרכזי הבילוי של התיירים והמבקרים בשבתות השלג שמשכו אלפי תיירים בחורף האחרון – ולמרות זאת הם נאלצו לסגור. “עוד כישלון של רון קובי”, אומר לנו אחד העסקנים, “קובי ניסה לשווק את את מחללי השבת – וכשל”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אסור להתייחס אליו

  להתעלם ממנו טוטאלית…. זה עושה לו טוב כשמגיבים לו

  קובי אומלל ומתוסבך |
  הגב
 2. רון קובי לך מהמפה הפוליטית , אתה פושע ועבריין מועד

  רון קובי מתנהג כעבריין מועד, יש גם עוזרים שמאיימים על נשים ואנשים , אז לפני דהעוזר ישבור לאישה את הידיים הקדוש ברוך הוא ישבור לו את כל העצמות ובמיוחד ישתיק לו את הלשון הארסית שלו. קבוצת פושעים שנבחרה לנהל את העיר אבל במקום זאת הם יורדים ךחייםשלאנשים , בושה לתושבי טבריה שבחרו ביצורים כאלה נחותים כאלה. בושה וחרפה.

  יהודיה |
  הגב