פרוש באלעד: זוכרים את הנופלים ומתפללים לטוב

1300 תושבים השתתפו הבירוע באלעד שנערך באמפי פארק הגדול בביצוע שירי יום הזיכרון של האמנים: גד אלבז וישי לפידות, ובהנחייתו של חיים מרציאנו. האירוע נערך במעמד: רב הקהילה הדתית לאומית באלעד הרב אברהם נחשון, רב שילוב חרדים בצה”ל וכוחות הביטחון רס”ן הרב שמשון קליין, סגן יו”ר הכנסת ח”כ יוני שטבון, ראש העיר ישראל פרוש, סמנכ”ל מפעלות הציונות הדתית עדי אביני ומנכ”ל איגוד המדרשות ליהדות וללימודי א”י צחי דיקשטיין.

ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש אמר הערב: “לא רבים הם הימים המאחדים ומלכדים חלקים כה גדולים של עם ישראל כמו היום הזה. יום בו מתכנס עם ישראל אל עצמו, זוכר את חלליו ומתפלל לימים טובים יותר, של שלום, של אחדות ושל שקט. כמה עשרות משפחות מאלעד נמצאות בתוך משפחת השכול הישראלית, משפחות שהקריבו מדמם וחלבם על קידוש השם. ואנחנו רק חלק אחד קטן בפאזל ענק, פאזל שמאחד את כל עם ישראל, פאזל ששומר על קיומנו ומסמן עבורנו את המטרה החשובה: השמירה על היותנו עם”.

___ ____ ____ _____ ____ ____ ____ ____1 ____ ____ ____2 ____ ____ ____3

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה המועמד שלכם לראשות העיר אלעד? (ובני ברק) ואח”כ תספרו לנו שאתם דואגים ל”שמירת פך השמן הטהור” ולהנחלת ההשקפה הבהירה ודעת התורה”- פוליטיקאים, שפלים, נבזים, עמלקים, כופרים, גוים, שאפילו השקפה יהודית עם ארצית בעל בתית מינימלית אין בקדקדכם.

  עוכרי ישראל שכמותכם. אתם חולי נפש, צריך לאשפז אתכם במחלקה סגורה מיד.

  לכו תרקדו ותתאחדו עם מנדיכם ושונאיכם העמלקים והערב-רב, אלו הציונים האחים שלכם. תגידו לי, באיזה תורה כתוב שצריך לעשות כל מה שעשו שם, האים זה כתוב בתורת ישראל או אולי בתורת ישמעאל? הנאצים הרגו את הגופות ואתם את הנשמות. אתם “ציונים של הרצל” ביחד אם העמידה ושירת התקווה של הציונים הארורים.

  רק אל תשכחו שבבוא היום פורענותם תהא פורענותכם כהבטחת חז”ל “ואל תתייאש מן הפורענות”.

  הזאת העיר התייירה והחםידות?

  כן: = התיירה והחסידות של הסטן ימ”ש

  אנחנו החרדים זוכים לקיים “והבדילנו מן הטועים” התורה שלנו רק “אמת” בלי שום כפירה וציונות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב