“בשום אופן, לא יוחרמו חברי העירייה שי נתן ואבי דיין”

אגו”י באלעד בצגובה להודעת דגל ושס: “אגו”י לא שינתה את עמדתה שנשלחה במסגרת תשובת הרבנים בנוגע לתנאי של ש”ס ודגה”ת להחרים את חברי העירייה שי נתן ואבי דיין ולא זכתה לתגובה. בשום אופן, לא יוחרמו חברי עיריה שתמכו בראש העיר”

לאחר שדגל התורה ושס הוציאו הודעה משותפת כנגד ראש העיר ישראל פרוש שלא עומד בהסכמים, באגודת ישראל באלעד משיבים לדגל- שס.

וכך נמסר בהודעת אגודת ישראל: “אגודת ישראל לא שינתה את עמדתה שנשלחה במסגרת תשובת הרבנים של אגו”י כבר בשבוע שעבר בנוגע לתנאי של ש”ס ודגה”ת להחרים את חברי העירייה שי נתן ואבי דיין ולא זכתה עד כה לתגובה.

“בשום אופן, לא יוחרמו חברי העירייה שי נתן ואבי דיין שתמכו בהתמודדות בראש העיר”, מבהירים באגודה.

בהודעה החריפה נאמר עוד: “הציבור מאס בספינים וצעדים שנעשים על גב הציבור. דגל התורה הונתה את ציבור המצביעים כשהתחייבה פעם אחר פעם לפני הבחירות, שאין גוש חוסם ואין הסכם עם ש”ס. בפועל הגוש ממשיך לחסום את העשיה העירונית, ומבקש להחרים חברי עירייה. ספינים לא ישנו את המציאות.

להאשים את פרוש במה שקורה בין ש”ס ודגל בבית שמש, זה כמו להאשים אותו בשיגור הטילים מסוריה לחרמון. במצב ההזוי של “הציר” היינו מקבלים גם את זה. אנחנו מציעים לדגל התורה וש”ס להתעסק במריבות הפנימיות שלהם.

הזלזול המתמשך של גורמים בדגל התורה בשרי התורה והחסידות שליט”א ובאדמו”רי ורבני הקהילות החסידיות באלעד הוא מעשה מחפיר שחייב להפסק.

מוקדם יותר פורסמה הודעה משותפת לסיעות דגל התורה וש”ס:”הציבור באלעד מצפה שראש העיר ישראל פרוש יפסיק להשתעשע בדמיונות שווא, ויבין כי אין בידיו לגרום למי מהסיעות להפר את ההסכם הברור שנחתם בין הצדדים. עליו להפנים כי הניסיונות להסיט ולהסית את דעת הקהל כאילו יש גורם אחר מלבדו שמעכב את המו”מ – לא ישפיעו על אף אחד. יש להניח שאם וכאשר ישראל פרוש יפתור את הבעיות הפנימיות המונעות ממנו מלפתוח במו”מ – יהיה ניתן לקיים מו”מ כנה וישיר לטובת ציבור התושבים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.