פרוש על מעללי עסקני ועדת הרבנים: “צריך לשמור על הקומה הכשרה”. האזינו

במסגרת המהדורה המרכזית בהגשת משה גלסנר, ח״כ מאיר פרוש התראיין והתייחס לשלל נושאים וגם: זה מה שחשוב ח”כ מאיר פרוש על הממלכתי חסידי • האזינו

ח”כ מאיר פרוש למשה גלסנר במהדורה המרכזית ב’קול ברמה’: “לי זה ברור שההנהגה הרוחנית של בעלזא בשום אופן לא בעד חינוך חרדי ממלכתי. אני ניסיתי לסייע להם להיכנס לחינוך העצמאי, אבל לא הצלחתי לשכנע”.

פרוש התייחס גם לרפורמה של שר התקשורת יועז הנדל  נגד הקומה הכשרה: “בוודאי שדיברתי עם השר יועז הנדל על הרפורמה שלו נגד הקומה הכשרה. אני מאמין שאפילו חרב חדה מונחת אל יתייאש, צריך להפעיל שתדלנות, אני מקווה שנצליח לבלום את הרפורמה”.

עוד אמר ח”כ מאיר פרוש למשה גלסנר במהדורה המרכזית ב’קול ברמה’: “אני יודע שיש תלונות על ועדת הרבנים לענייני תקשורת, שוחחתי גם עם ח”כ מקלב על הרצון להקים עוד וועדה. אבל כרגע זה לא הזמן לטפל בזה, צריך לשמור על הקומה הכשרה”.

“כולנו מאוחדים נגד חוק הגיוס, אין אף ח”כ ביהדות התורה שלא נאבק נגד החוק הזה. נאבק שכל בחור יוכל ללמוד תורה. אין שום הסכמה על החוק הזה. התפקיד שלי זה לא לדאוג להורדת גיל הפטור, אני צריך לדאוג לבחורים הלומדים”.

על יו”ר ש”ס אמר ח”כ מאיר פרוש למשה גלסנר במהדורה המרכזית ב’קול ברמה’: “דרעי הוא כוח, אבל אני מאמין שהוא מנחה את אנשי ש”ס איך להתנהל. אם נרגיש שיש חסר נעמוד על כך שדרעי יוכל להיכנס למליאה. אם תהיה גזירה שלא יוכל להיכנס, נצטרך להילחם במליאה בלעדיו”.

האזינו

זה מה שח”כ מאיר פרוש חושב על הממלכתי חסידי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.