פרקליטו של נתניהו: “נציג ראיות חזקות שיביאו לסגירת התיקים”

פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיעו הבוקר (רביעי) אל משרד המשפטים בירושלים, כדי לשכנע את היועץ המשפטי שלא להגיש כתב אישום בתיק 4000 (פרשת בזק-וואלה). פרקליטי נתניהו: “לא מדברים על עסקה”

פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיעו הבוקר (רביעי) אל משרד המשפטים בירושלים, כדי לשכנע את היועץ המשפטי שלא להגיש כתב אישום בתיק 4000 (פרשת בזק-וואלה).

פרקליטו של ראש הממשלה, עו”ד עמית חדד אמר בכניסה: נציג את הראיות שכולם מכירים וגם ראיות חדשות. אנחנו בטוחים שכשנסיים להציג את הדברים שלנו לא יהיה מנוס מלסגור את התיק. אנחנו מאמינים בהליך השימוע, אנחנו לא מדברים על עיסקה. אנחנו מאמינים שבסופו של יום שלושת התיקים האלו חייבים להיסגר”.
.

עשרות צוותי הגנה מהפרקליטות הגיעו (רביעי) אל משרד המשפטים בירושלים יחד עם היועץ המשפטי לקראת השימוע בענינו של ראש הממשלה, מולם התייצבו פרקליטו של נתניהו על מנת לשטוח את טענותיהם בפני היועמ”ש ולשכנעו שלא להגיש כתב אישום בתיק 4000 (פרשת בזק-וואלה).

נתניהו חשוד במתן שוחד לשאול אלוביץ’, אולם פרקליטי רה”מ צפויים לטעון כי כל פעולותיו נעשו בהתאם להנחיות גורמי המקצוע.

כ-10 מפגינים קראו הבוקר ליועמ”ש לא לבטל את כתבי האישום נגד נתניהו. באחד השלטים שהניפו המפגינים נכתב: “האמת והחוק ידברו, באנו לחזק אתכם במאבק בשחיתות”.

היום ומחר יעסוק השימוע בתיק 4000 ובתחילת שבוע הבא יתקיימו דיונים נוספים בתיקי 1000 (תיק המתנות) ו-2000.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.