פשקווילים בריכוזים החרדים: “שואת צבא השמד”

בריכוזים החרדים נתלו הבוקר מודעות הקוראות לתפילה המונית עקב “שואת צבא השמד”

בריכוזים החרדים נתלו הבוקר מודעות הקוראות לתפילה המונית עקב “שואת צבא השמד”, בתמונות הנלוות למודעות  נראה תלמיד ישיבה מול חייל חרדי בצה”ל עם הכיתוב, “לאיזה נחת יהודית אתה שואף?”

בעקבות המודעות, תוגש היום תלונה במשטרה כנגד תליית המודעות. בימים האחרונים, הפלג הירושלמי החל לשבש את סד היום הציבורי בעקבות מעצרם של בני ישיבה עריקים. אחד העריקים,הוא  בנו של יוסף פטרוף מבכירי הפלג הירושלמי. היום יובא בפני שופט צבאי עריק נוסף, שנעצר באופקים לפני שבוע ונעצרו הוארך עד להיום.

בפלג הירושלמי מאיימים על “שיבוש החיים הסדירים במדינה” גם במהלך חודש ניסן, ע”ש שישוחררו העריקים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הג’ אומרת והעיקר לא לפחד כלל מבן אדם. הגיע הזמן שחייבים לפתוח העיניים ולדעת ולהבין שכל השקפה של פלג הירושלמי זו היא על פי התורה הקדושה וע”פ שולחן ערוך!!! ושאר ההשקפות של אחרים אפילו מאלו שלבושים בגדי חרדים הם פסולות לגמרי.

  זה גם כולל את הלימוד במכללות והשכלתם והאקדמי’ וכו’ הרי זה המשך מהמשכילים הארורים ימ”ש וזכרם, שבמאתיים שנה האחרונים הם החריבו והרסו את כל הכלל ישראל והביאו את ההתבוללות ההחלטית לכולם. וכהיום לא יעזור לנציגים החרדים לבסוף האמת תצוף וכולם ידעו שעבדתם על הציבור ומכרתם את בני הישיבות לשמד וזימה.

  וכמו שבזמנם החרימו והפרידו אותם גדולי עולם החזקים והאמתיים והוציאו אותם מתוך הכלל והפרידו את כל הקהלות הקדושות מהם, כמו כן היה מן הראוי לעשות גם היום, וביתר שאת מכיון שהיום הסכנה יותר גדולה להיות נמשכים אליהם ח”ו, מכיון שנלכדו במצודתם גם הרבה בני תורה, ומורים, ודיינים, ורבנים, ואדמורים, ועסקנים, ומנהיגים וכו’ ואין ההמון בעלי דעה, אז חייבים ללמוד מהפלג להפגין ולמחות נגדם, כמו ההפגנות מאלו הצדיקים מפלג הירושלמי שמקדשים שם שמים ברבים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ממש חזק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב