צפו בוידאו: בנט שולף בשידור ב – CNN מטבע מעיר דוד

נפתלי בנט שוהה בארה”ב ואמש  הוא הגיע לאחת התכניות הנצפות אצל העיתונאי כריסטיאן אמנפור ב-CNN.

המראיינת שאלה את השר בנט שאלה על הסכסוך בין ישראל לפלסטינים בנט  דחה את עמדתה של השדרן כי ירושלים וההתנחלויות הן שטח כבוש,

כאן הפתיע בנט והוציא מכיסו מטבע מקורי, בשימוש  בן 2000 שנה, שנמצא בחפירות בעיר דוד, על גבי  המטבע חרוט “חירות ציון” בנט  אמר: “היינו כאן 2000 וזאת ההוכחה שעם לא יכול להיות כובש בארצו”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכבוד מר נפתלי בנט השוהה בארה”ב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  בס”ד

  משה’לה בשיחה עם משפחתו,
  ג’ כסלו תשע”ד
  המסר מתורגם מאנגלית.

  “מי לחיים ומי למוות”

  אני באמת מאד מוטרד עם מה שקורה בארץ ישראל.

  אני יכול לראות ברור איך הממשלה החילונית מנסה להרוס את האידישקייט. אני יכול לראות ברור איך הם רוצים להפוך את הארץ הזאת לחלום המקורי של היהודים הציונים הלא-דתיים, החזון להפוך את ישראל לארץ כמו כל הארצות בעולם, לעשות את ישראל, את מדינת-ישראל לחברה מושלמת ב’סדר-העולם-החדש’, לעשות את מדינת ישראל לא-יהודית זה קורה – והיהודים ישנים. להרבה מהיהודים זה לא אכפת. אבל החרדים? איפה החרדים?! למה אתם נותנים לזה לקרות?! למה אתם כל כך בשקט?!

  אני אגיד לכם למה. בגלל שאתם מדי עסוקים בלהלחם אחד עם השני. אז מה זה מעניין אם ציון דוד-המלך ע”ה נמסר לכנסיה הקתולית?! מה אכפת לכם?! מה שחשוב זה שתוכלו לקבל כסף עבור בתי-הספר, אפילו אם התמורה היא חינוך יהודי אמיתי. יותר חשוב להלחם אחד-נגד-השני על מי הולך להיות הנציג בעיריה או בכנסת!

  טוב, יהודים יקרים שלי. אנחנו בצרה גדולה. אנחנו בצרה מאד גדולה – כי אתם מוכרים את הנשמות שלכם, וה’ לא ישכח את זה. ובכל אופן, אני בטוח שהרבה מאלו שמוכרים את הנשמות שלהם לשטן – שזה הכנסיה, או מוכרים את נשמותיהם לכסף – שזה ‘עגל הזהב’, או פשוט מוכרים את נשמתם עבור כבוד – אתם כולכם עומדים לשלם מחיר כבד. מפני שאתם בודאי שייכים למצרִיִים האלו שיצאו עִם עַם ישראל ממצרים. אתם בודאי שייכים לערב-רב שגרמו לעם ישראל כל כך הרבה צרות לאורך כל הדורות.

  ה’ אוהב את עם-ישראל. ה’ אוהב אותנו, אבל אנחנו היהודים לא יודעים בדיוק מי הוא יהודי אמיתי ומי הוא “ערב-רב”. דבר אחד בטוח: הערב-רב אין לו שום לב ליהודים אחרים. לא איכפת לו על כאב של יהודים אחרים.

  מה שקרה בבחירות האלו, ומה שקרה בתסבוכת עם הבנייה על הקברים בבית-שמש, ומה שקרה עם תוכנית-הליבה ששולבה לתוך בתי הספר החרדים, ומה שקורה עם החוקים נגד הנישואין לפני גיל 18, בעוד שהפלות לנערות צעירות נחשבות דבר יפה, אין בעיה. זה בהחלט מוסרי… על זה אין שום עונש. אפילו שאנחנו רואים יותר ברור מי הוא חלק של איזו קבוצה – בכל זאת, כאן נעשה בירור ענקי-ענקי: מי לחיים ומי למוות…

  אני רק רוצה לומר לכם, יהודים אמיתיים, להשגיח על כל דבר שקורה, ולשמור על עצמכם. תשמרו טוב טוב על עצמכם. היכנסו עמוק אל תוך החורים שלכם, אל תוך הבתים שלכם, ואל תאפשרו לעולם החיצוני להפריע לכם. תשמרו שבת בדיוק לפי ההלכה, טהרת המשפחה, כל הדינים שבתורה, ואל תכנעו. תחזיקו חזק בקדוש ברוך הוא, לא משנה מה שקורה בעולם! לא משנה כמה נורא שזה נהיה, ולא משנה כמה רע שאלו המכונים ‘יהודים’ כביכול, יהודים-ציונים, יהודים חילונים, הופכים להיות נגדינו. אדרבה, עם כל מהלומה שהם מנסים להכות בנו, אנחנו צריכים להתקרב אל האמת יותר ויותר, קרובים אל השם יותר ויותר.

  אני יודע כמה שהדברים מבלבלים, אבל תנסו לא להתבלבל. הסתכלו טוב-טוב מי עושה מה. אתם לא צריכים לדבר שום לשון-הרע. רק תשמרו את זה בלב שלכם. רק תסתכלו ותראו מי עושה מה, ותדעו היכן טמונה האמת, ותישארו עִם הקדוש ברוך הוא. אל תקשיבו לשטויות של החילונים. אל תקשיבו לשטויות של הערב-רב החרדים. אל תקשיבו לשטויות של הרבה מהדתי-לאומי. תקשיבו רק לאמת. תקשיבו רק לתורת-השם, ותשובו אל השם.

  החילונים מבלבלים את החרדים. הם קונים אותם בכסף. הזמנים קשים. זה קשה לשים אוכל על השולחן עבור הילדים שלנו. זה לא קל לשלם את החשבונות שלנו. אבל דבר אחד אני יכול לומר לכם: אם תישארו קרובים אל ה’, אתם תראו כל הזמן ניסים, ולא תצטרכו אותם, את הגויים, את היהודים החילונים, לספק לכם מחיה. הקדוש ברוך הוא בעצמו יפרנס אתכם, וימחוק אותם מעל פני האדמה.

  ליהודי חוץ לארץ: אל תשתמשו במה שאני אומר כתירוץ להגיד: “טוב, אז אם זה כל כך נורא בארץ ישראל, אז אני כבר יכול גם להישאר בצרפת, באנגליה, באמריקה, בכל מקום”.

  זו ממש איננה טענה. מפני ששני-שליש של העולם עומד להיהרס, וזה לא כולל את ארץ-ישראל. ואילו היהודים שהם יהודים אמיתיים – הם יינצלו. ואני יודע שאתם תאמרו: “אז אני לא צריך לעזוב. הרבי מסאטמר אמר לא לעזוב את אמריקה לפני שמשיח בא”. אבל בכל אופן, אם הסאטמר רבי זצ”ל היה חי כיום, אני בטוח שהוא היה חש אחרת. בכל אופן, אפילו אם אתם מחליטים להישאר באמריקה בגלל שהסאטמר רבי זצ”ל אמר, אם אתם עושים זאת באמת לשם-שמים, ה’ יציל אתכם. אבל אם אתם רק משתמשים בזה כתירוץ בגלל שאתם כל-כך אוהבים את ‘עגל הזהב’ – אז זה לא יציל אתכם.

  ואני רק אומר לכם שאם אתם במקום סכנה, ואתם מבינים את זה, ואתם מרימים את עצמכם והולכים לארץ ישראל, יש לכם זכויות בשמים, וזה יכול לעזור לכם לשרוד בדרך הרבה יותר קלה. בכל אופן, אם אתם נשארים בארצותיכם רק כדי להמשיך במסיבות שלכם – אזי לא יהיו לכם זמנים קלים, אם אתם יהודים אמיתיים.

  אני רוצה לומר שוב. זו הצורה, זו הדרך שזה עובד: כל היהודים האמיתיים ינצלו, בעזרת ד’ בכל אופן, אלו שהם רחוקים – יסבלו הרבה יותר מאלו שהם קרובים. ‘רחוקים’ זה אומר רחוקים מה’, ‘קרובים’ זה אומר קרובים אל ה’.

  אתם יכולים להיות בקצה העולם ובכל זאת תילקחו ותובאו אל בית-המקדש, אבל אתם גם יכולים להיות בירושלים, ליד הר-הבית, ולהיות ערב-רב, ואף פעם לא תגיעו.

  אני רק אומר לכם שזה יהיה יותר קל כאן, ואם יש לכם את היכולת – אני מתחנן אליכם: תקומו ותעזבו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב