ממשלת ישראל ה-33 • צפו בח”כים החרדים מוחים ועוזבים את המליאה

הממשלה החדשה הושבעה היום, כשראש הממשלה נתניהו פתח בנאומו: “הממשלה שלנו תפעל לשרת את כלל הציבור בישראל ולא רק חלקים ממנו, אלה שמיוצגים בקואליציה ואלה שמיוצגים באופוזיציה”.עוד אמר נתניהו כי הוא מקוה שממשלה אשר מצד אחד יש לה אנשים מנוסים מאוד ומצד שני אנשים צעירים ורעננים, תצליח במשימותיה הבאות, ובדבריו פנה אל לפיד ואמר לו: “אתה מחייך יותר מדי היום, הממשלה הזאת היתה קשה להרכבה כמו קוביה הונגרית”.

כשהחל ראש הממשלה להקריא את שמו חברי הממשלה צעק ח”כ ישראל אייכלר לעבר נתניהו “יהודי לא מגרש יהודי”, ועזב בהפגנתיות את המליאה יחד עם שאר חברי סיעתו.כשלפיד ושי פירון מ”יש עתיד” מצחקקים להם כשמחה לאיד.

ח”כ משה גפני גם נקט בצעד יוצא דופן, וכשנאם מעל בימת הכנסת זעק: “זה לא אנחנו ההסכמים האלה, אנו מתנגדים להם, הם פוגעים בלומדי התורה, אנחנו לא נקבל את זה”, ואז קרע את ההסכמים לגזרים.

לאחמ”כ שלי יחימוביץ עלתה לדוכן הכנסת ותקפה את רה”מ: “יריביך הפוליטיים אוהבים לומר עליך דברים מבטלים שלא אחזור עליהם כאן, הם מסרבים להבין שחוץ מכל מגרעותיך, אתה אידיאולוג. אתה איש ימין מדיני וכלכלי באופן עמוק ואמיתי, ועל כן היום הזה אנחנו פותחים וגם ממשיכים את המחלוקת בינינו”.

בדבריה פנתה לראשי הקואליציה החדשה: “אתם הנהגה שבעה, עשירה שאומנם יושבת פיזית בתוך עמה אך מתקשה להבין מהו אותו עם. נתניהו, לפיד, בנט, ולבני – אתם קפיטליסטים, מבוססים, באים ממשפחות מיוחסות ומעולם לא נאבקתם על פרנסה”.

כמו”כ גם עקצה את לפיד על “ממשלה שכל כולה הדרת חרדים” עוד בדבריה חשפה בדיוק כמה לפיד הרויח השנה ועשתה לו אאוטינג לעיני כולם.

 

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יפה שאפר שצפות בקליפ הזה, והיה רצוי שכל קטעי הוידאו שאתם מעלים לאתר , יהיו באפשרות כזו לטובת הגולשים המחוברים לאינטרנט חסום
    תודה מראש

    מישהו |
    הגב