צפו: החילונים שמטנפים בכנרת(וידאו)

צפו בתיעוד שמתפשט ביממה האחרונה ברשת ומעורר תגובות נזעמות: מדובר בסרטון שצילם הגולש גל קליין, תוך כדי שהוא רוכב על אופניו באחד מחופי הכנרת, וממנו עולה תמונה מזעזעת על הנעשה במקום {התשובה לאברי גלעד}

צפו בתיעוד שמתפשט ביממה האחרונה ברשת ומעורר תגובות נזעמות: מדובר בסרטון שצילם הגולש גל קליין, איך חילונים מטנפים את חוף לבנון בכנרת שבטבריה, ולאיש לא איכפת.

קליין צילם תוך כדי שהוא רוכב על אופניו באחד מחופי הכנרת, וממנו עולה תמונה מזעזעת על הנעשה במקום. לידיעת העיתונאי המנומס אברי גלעד.

חוף לבנון, הכינרת היום. החוף של ״הצעירים״. ככה הם חוגגים. צילם-צילם גל קליין מנאות גולן ⁩

‎Posted by ‎רוטר.נט – סקופים וחדשות‎ on‎ יום שלישי 26 אפריל 2016

כזכור לפני למעלה משבועיים פרסמנו כאן ב’קוקר’ לראשונה שאיש התקשורת אברי גלעד מסית נגד החרדים בתכנית ‘משפחה גרעינית’ בגל”צ, בטענה שהם “מלכלכים את הפארקים”, כדבריו.

גלעד סיפר למאזיניו על הביקור שלו השבוע בפארק הירקון, “אתמול הלכנו לפארק הירקון כמנהגנו מדי שבוע – שבועיים ואיך שבדרך בשביל של פארק הירקון ראיתי המון המון חרדים נוהרים בהמוניהם לאגם, לאטרקציות, אמרתי לעצמי: יהיה פחות נעים היום”.

אברי המשיך  ולכלך על הציבור החרדי,”מכיוון שהחרדים… וזה מבוסס על שיחות עם עובדי הפארק – שאמרו לי מה שראיתי בעיני אח”כ איך זה קורה – שהחרדים פשוט מטנפים את הפארק בצורה שאף מגזר באוכלוסיה לא עושה. ראיתי מול עיני ילד חרדי לוקח שקית של כל הפסולת של המשפחה שלו, רץ ו… הופ למים. המים היו מלאים בשקיות אשפה מדופן אל דופן, זה היה ממש…

האזינו לדברי אברי גלעד (בדקה 7:50 בהקלטה ואח”כ בדקה 30:40)

גלעד המשיך ותקף, “ואני שואל את עצמי מה, במשפחות החרדיות לא מלמדים ניקיון? לא מלמדים התחשבות בזולת? או שכשהם באים לפארק הירקון בתל אביב הם מרגישים באיזה ארץ אויב שחובה לבאס אותה? מה בדיוק… אנחנו הרי יודעים שניקיון הוא לא הצד החזק של רחובות וערי החרדים, יש יוצאים מהכלל, אבל… ואני לא מבין למה זה סותר את היהדות?!”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מיהו בכלל שיטיף מוסר לחרדים שיבקר בבתי הספר החילוניים ויראה מהו ליכלוך……….

  יוסי |
  הגב
 2. וואו זו התשובה הכי טובה לכל מטנפי החרדים
  מי שיכול לצלם גם הוא חילונים כן כן חילונים שמלכלכים ומסריחים את המרחב הציבורי יבורך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב