צפו: הזמרים החילונים התעטפו בטלית ובירכו ‘שהחיינו’ (וידאו)

כוכבי הזמר החילונים משה פרץ ועומר אדם קידשו שם שמיים בהופעתם בירושלים כאשר התעטפו בטלית ובפרץ של התרגשות בירכו ‘שהחיינו’ מול הקהל הנרגש. הסרטון עצמו זכה לאלפי שיתופים ברשת – צפו

“ללא ספק אחד מהרגעים המרגשים של השבוע החולף מתוך המופע בירושלים”, כך שיתף כוכב הזמר החילוני משה פרץ, את הגולשים בסרטון מהופעתו אתמול (מוצ”ש) בירושלים.

פרץ התעטף בטלית ובפרץ של התרגשות בירך ‘שהחיינו’ מול הקהל הנרגש אשר הריע לכוכב המתחזק ששר בדואט מיוחד עם הזמר עומר אדם את הלהיט “מודה אני”, הסרטון עצמו זכה לאלפי שיתופים ברשת והפך ללהיט תוך זמן קצר.

“צמרמורת אין על עם ישראל תודה לך הקדוש ברוך הוא !!! כתבו הגולשים, סוף סוף אמנים שלא מתביישים בדת שלנו, שגאים להיות יהודים ולא מפחדים לומר את זה להבדיל מרוב ה״אמנים״ פה במדינה שדואגים רק להשמיץ וללכלך עלינו! ,”אשריכם פתחתם שערי שמיים שתזכו תמיד לשמוח ולשמח”, כתב גולש נוסף .

פרץ ואדם ממשיכים את הטרנד שהולך ונטמע בקרב הברנז’ה החילונית שהחלה באחרונה להתקרב לדת ומפגינה את הסממנים היהודים לעיני כל

ללא ספק אחד מהרגעים המרגשים של השבוע החולף מתוך המופע בירושלים!שבוע טוב ומבורך חברים 🙂

‎Posted by ‎משה פרץ – העמוד הרשמי‎ on‎ ראשון 16 אוגוסט 2015

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. “נזם זהב באף חזיר” מקום פריצות והוללות.. גם העטיפה לא כהלכה כעטיפת הישמעאלים.
  עם כל זה שבאמת זה מרגש

  גולן |
  הגב
  • גולן התגובה שלך היא בדיוק הבעיה שלנו בע”י. צרות עין כזאת שמסתכלת בכיעור על האחר. אתה ושכמותך מעכבים את הגאולה, מחריבים את הבית ומרחיקים במקום לקרב.. שתהיה לך חתימה טובה גולם.

   לגולן |
   הגב