קול ששון וקול שמחה – צלם ‘קוקר’ מגיש קטעי וידאו וגלריות מהריקודים – עודכן אונליין במשך כל הלילה {עידכון אחרון 6:00 בוקר} – כעת נוסף וידאו וגלריה מריקוד האדמו”ר במצוה טאנץ

בשעות אלו רבבות החסידים רוקדים באולם השאטר שבו נערכת החתונה במלוא העוצמה, השמחה היא לא ניתנת לתיאור, ועוד ידובר עליה רבות, צפו בוידאו מיוחד מהמוני הרוקדים על הפארנצ’עס והתזמורת המתנגנת בעוז ובכל הכוח, בהשתתפות האדמו”ר מבעלזא ובנו אב החתן עם חתן השמחה הלא הוא הנסיך יורש העצר.

התרגשות גדולה אירעה בעת שמרן פוה”ד הגר”ע יוסף הגיע לכבד את המעמד ובא לחתונה, האדמו”ר מבעלזא התרגש מאוד לקראתו של נשיא מועצת חכמי התורה, מרן התקבל בשירת “שאו שערים ראשיכם”.

לאחר שהתיישב מרן הגר”ע על מקומו ביקש האדמו”ר מהמקהלה לשיר את הפיוט הספרדי ‘אשורר שירה לכבוד התורה’,

צפו בשירת “אשורר שירה” בהוראת האדמו”ר לכבוד מרן:

לאחר מכן  ביקש מרן הגר”ע לומר כמה מילים בהתרגשות: “במה אקדם פני קודשו של מורינו ורבינו האדמו”ר שיחיה ויאריך ימים, איך מקרב את אחינו הספרדים, מחזיר אותם בתשובה, כמה כעת מסתופפים בצילו, יאריך השם ימיו בטוב ובנעימים, יראה בשמחת כל צאצאיו, יהיה בסימן טוב ובמזל טוב לאורך ימים, שובע שמחות שמחה אחר שמחה, גילה אחר גילה, לזכות הרבים, פירותיהם בעוה”ז והקרן קיימת לעוה”ב, יבורך מפי עליון בשמחת כל צאצאיו, יברך אתכם השם ככם אלף פעמים”.

צפו בדבריו המרגשים של מרן הגר”ע יוסף:

כעת מברכים ברכת המזון וברכת שבע הברכות ואח”כ יחל ע”פ המסתמן מעמד ה’מצוה טאנץ’ שצפוי לחתום את הערב בריקודו ההיסטורי של  סב החתן האדמו”ר מבעלזא.

כעת נערך מעמד המצוה טאנץ

צילום וידאו וגלריה מאת אבי שיף:

6:00- בבוקר יום רביעי
עידכון אחרון הסתיים המצוה טאנץ, הרבבות חוזרים לבתיהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.