קורס פוטושופ: היכן ומה לומדים?

סביר להניח שיש לכם סמארטפון וסביר להניח שאתם מצלמים איתו לא מעט. נכון, אתם לא היחידים, כולם היום מצלמים וכולם רוצים שהתמונות שהם מצלמים ייראו נהדר. יש כמובן תוכנות ואפליקציות שתומכות בעיבוד של תמונות, תוכנות ואפליקציות שמאפשרות לקחת כל תמונה ולתקן אותה

אך עם כל הכבוד לתוכנות הללו, עם כל הכבוד למה שהן מאפשרות, אף אחת מהן לא דומה לפוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם. פוטושופ היא תוכנה שניתן לעשות איתה כל כך הרבה, תוכנה שמאפשרת לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש. קורס פוטושופ ילמד אתכם את כל זה והנה כמה מהכלים של התוכנה ולמה אתם חייבים, פשוט חייבים ללמוד אותה.

דוגמאות לכלים בתוכנה

כלי הטשטוש והמריחה – אלו כלים באמצעותם ניתן לטשטש או למרוח חלקים בתמונה. כך לדוגמא אם אתם רוצים לטשטש זהות של פנים או רוצים לטשטש רקע, עם הכלי הזה תוכלו לעשות את זה.

כלי מברשת הריפוי –  אחד הכלים המשמעותיים ביותר שיש לתוכנה להציע. כלי שמאפשר לתקן חלקים שונים בתמונה, כלי שמאפשר להעלים פרט בתמונה. כך לדוגמא אם אתם רוצים להעלים איזה שהוא פצעון מתמונה שלכם, אתם יכולים לעשות את זה עם כלי מברשת הריפוי.

כל הבחירה – כלי שכולל כמה כלים אשר מאפשרים לבחור אזור בתמונה, אזור שרק עליו ישפיעו כלים מסוימים או רק על הרקע שלהם.

לעצב אלבומים דיגיטליים

קורס פוטושופ הוא קורס שיאפשר לכם בין השאר לעצב אלבומים דיגיטליים.

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא משהו שרבים יכולים לעשות סתם בשביל הכיף, סתם בשביל לנצור רגעים ולשדרג את התמונות שלהם.

עיצוב אלבומים דיגיטליים יאפשר לכם לעצב תמונות מאירוע מסוים או מחוויה מסוימת כמו חתונה, בר מצווה או טיול בחו"ל, ולאחר מכן להדפיס את האלבום כך שתישאר לכם מזכרת מרגשת.

כמובן שתוכלו להציע את השירות הזה גם לאנשים אחרים ותוכלו להציע אותו גם לצלמים, שירות שגם הם יוכלו להציע ללקוחות שלהם וכולם ירוויחו מזה. פוטושופ היא תוכנה שהינה דריסת רגל בעולם העיצוב הגרפי.

הקשר בין פוטושופ ועיצוב גרפי

פשוט מאוד. קורס פוטושופ יאפשר לכם להיות חלק מעולם העיצוב. עיצוב גרפי עוסק בהשפעה של אלמנטים גרפיים שונים על המוח שלנו וכמובן שתמונות הן אלמנט גרפי מובהק. אם תדעו לעבוד עליהן, אם תדעו לתקן אותן ולעבד אותן וליצור עליהן מניפולציות שונות, תוכלו לגרום להן להשפיע על אנשים כמו שאתם רוצים.

קורס פוטושופ הוא קורס שייתן לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להצליח בעולם הוויזואלי. זהו קורס מרתק שנותן כל כך הרבה, קורס שיכול בהחלט לסייע לכם בחיים. זהו קורס שיכול להילמד לבד או יחד עם עוד קורסים אחרים, קורס בן כמה שבועות או חודשים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *