קורץ לפלג הירושלמי? גפני נועד עם יעלון

חבר הכנסת משה גפני נועד בשעות הבוקר עם שר הביטחון בקרייה בת”א, ודן עימו בין היתר לגבי סוגיית המעצרים של בחורי הישיבות.

ביהדות התורה חוששים מאדישות בציבור החרדי  ונערכים לקרב על המנדט השביעי:  חבר הכנסת משה גפני נועד בשעות הבוקר עם שר הביטחון בקרייה בת”א, ודן עימו בין היתר לגבי סוגיית המעצרים של בחורי הישיבות. בדגל סבורים כי ההפגנות הללו והמעצרים גם יחד  מחזקות את לפיד, “בידי יעלון לבצע הקלות במקרים כאלו ולא לגרום לתסיסה בשטח” מסביר לנו גורם בדגל התורה.

האקט של גפני  עשוי להחזיר את הפלג הירושלמי לזרועות יהדות התורה. בסביבת גפני העדיפו שלא להגיב.

בדגל התורה חוששים לאיבוד קולות בקרב הפלג הירושלמי שישים בקלפי פתק לבן כאות מחאה, אנשי המספרים בציבור החרדי סבורים כי יהדות התורה עשוייה לאבד 40.000 אלף קול במידה והציבור ישאר אדיש, כך שהמנדט השישי יושג רק באמצעות הסכם עודפים,

ויש מי  שמנסה לחרוש את השטח ולמזער את “הנזק הירושלמי”, הרב אליעזר סורצקין עם פעילי לב לאחים  שסבורים כי בעבודת שטח ניתן יהיה לקצור את הפירות.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משה גפני …לא נשכח ולא נסלח!!!!! על שמכרת את בני הישיבות בועדת שקד ע׳י מכסות ויעדים ונתת יד בזה לקיום גזירת הגיוס- שמד!! וכן לעולם לא נשכח את מסירת בני ישיבת פונוביז׳ לידי מצ׳ח…בעזרת משת״פים פעילי תנועת פא״י( דגל התורה)…..וההצגה שלך כהיום מיותרת לחלוטין…ואף לאגו׳י אין אנו רשאים להצביע כל עוד והיא חוברת לתנועת פא׳י כהיום ( דגל התורה – לשעבר)

    חר דגול לשעבר |
    הגב