קלינטון הודתה: “לא רציתי לצאת יותר מהבית”

המועמדת הדמוקורטית לנשיאות הילרי קלינטון התייחסה להפסדה במרוץ לנשיאות בערב התרמה. “היו רגעים השבוע שכל מה שרציתי לעשות היה לקרוא ספרים ולא לצאת מהבית יותר”, אמרה לקהל. צפו

באירוע התרמה לקרן להגנת ילדים בוושינגטון  נאמה לפנות בוקר הילרי קלינטון שהתייחסה להפסדה במרוץ לנשיאות. “היו רגעים השבוע שכל מה שרציתי לעשות היה לקרוא ספרים ולא לצאת מהבית יותר”, אמרה לקהל.


בנאומה הודתה כי לא היה לה פשוט להגיע לכנס, ” אני יודעת שרבים מכם מאוכזבים מתוצאות הבחירות – גם אני, הרבה יותר משאוכל לבטא במילים”. אמרה קלינטון . “אבל כמו שאמרתי בשבוע שעבר – הקמפיין שלנו מעולם לא היה סביב בן אדם אחד או אפילו מערכת בחירות אחת. הוא היה על המדינה שאנחנו אוהבים ועל אמריקה מלאת התקווה, המכילה ורחבת הלב”.

קלינטון קראה לתומכיה שלא לוותר ולא להרים ידיים. “אני מבקשת מכם להישאר מעורבים בכל שלב. אנחנו זקוקים לכם. אמריקה זקוקה לכם. האנרגיה שלכם, הכישרון, האמביציה – רק כך נוכל להתגבר על המכשולים”, הדגישה.

קלינטון המובסת הוסיפה כי היא “יודעת שזה לא קל. אני יודעת שרבים שאלו את עצמם לאורך השבוע האחרון אם אמריקה היא המדינה שהם חשבו שהיא. הפילוג בחברה במהלך קמפיין הבחירות היה עמוק. אבל בבקשה תקשיבו לי כשאני אומרת את זה – אמריקה שווה את זה. הילדים שלנו שווים את זה. האמינו במדינה שלנו, הילחמו עבור הערכים שלנו ולעולם אל תוותרו”.

קלינטון ציינה עוד  כי “אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה אנחנו עושים כדי לתת להם את החיים הבטוחים והבריאים ביותר שמגיעים להם. יש ילדים שמפחדים היום. ילדה קטנה ניגשה אליי בוכה ואמרה לי שהיא חוששת שהוריה יילקחו ממנה. אף ילד לא צריך לפחד ללכת לבית הספר בגלל שהוא לטיני, מוסלמי, שחור או בעל מגבלה כלשהי. אנחנו צריכים לחנך את ילדינו לאהוב את עצמם ואת האחר”, אמרה וזכתה למחיאות כפיים מהקהל באול

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.