בחורי הישיבות ימשיכו לאכול את “קציצות הרעב”

מאשר שמנה לחמו: סוגיית תקנות המזון הבריא בישיבות: לח”כים של יהדות התורה לא אכפת מתזונת התלמידים. בשעה שחבר הכנסת מרגי ניסה להגיע להסדר, יעקב אשר שירת את האינטרסים של מנהלי המוסדות וביקש לדחות את ההצעה ב-45 ימים{ בגלל אשר }

סוגיית תקנות המזון הבריא בישיבות: לח”כים של יהדות התורה לא אכפת מתזונת התלמידים.  בשעה שחבר הכנסת מרגי ניסה להגיע להסדר, יעקב אשר שירת את האינטרסים של מנהלי המוסדות וביקש לדחות את ההצעה ב-45 ימים, אי לכך  לאור בקשת הרביזיה של ח”כ אשר. והתנגדות חלק מיהדו”ת, ועדת החינוך דחתה את ההצבעה על הרביזיה של אישור התקנות ב- 45 יום.

לפני כחודש ימים שר החינוך ושר הבריאות דרשו  לאשר בועדה את תקנות המזון הבריא, המתייחסות לכלל מערכת החינוך ובתוכם מוסדות שהם תרבותי יחודי (ישיבות קטנות).
ח״כ יעקב אשר הגיש רוויזיה לשבוע ימים בטענה של פגיעה בישיבות הקטנות. ח״כ מרגי העניק חודש ימים למציאת הסדר, והיום פנה ח״כ מרגי לשרים ליצמן ובנט וכן ליו״ר סיעת יהדות התורה ח״כ מוזס, ושמע מהם על דרישתם להביא את התקנות לאלתר לועדה, תוך הבטחה שההנחיות בישיבות הקטנות יבוצעו בהדרגה. אלא שאשר הצליח  לדחות את התקנות החדשות. ובחורי  הישיבות ימשיכו לאכול את “הקציצות”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי שהמציא את החוק הזה הוא שי פירון

  והחוק חל רק על הישיבות

  (כי בשאר המוסדות המדינה ממנת את האוכל)

  ולפי זה אתם יכולים כבר להבין כמה דאגה לבחורי הישיבות מונח כאן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב