קרבות בערוץ הראשון: אילה חסון vs גאולה אבן

חסון הורתה לאבן לא לראיין פוליטיקאים מהליכוד, מפלגתו של בעלה גדעון סער ■ אבן הפרה ההוראה ■ היום התארחה גמליאל שוב ברשת ב’

ח”כ גילה גמליאל, הנחשבת למועמדת מובילה להתמנות לשרת התקשורת, הפכה להיות מרואיינת בולטת ומעוררת מחלוקת ברשות השידור. ל”גלובס” נודע כי האירוח של גמליאל עמד במוקד העימות הקשה בין מנהלת חטיבת החדשות של ערוץ 1 איילה חסון לבין מגישת התוכנית “המוסף” גאולה אבן, אשר בסופה עזבה אבן בכעס את המערכת וסירבה להגיש את התוכנית.
אבן אירחה ביום ראשון האחרון את גמליאל, מרכזת הקואליציה וחברת הליכוד, למרות שנאסר עליה לראיין את חברי מפלגתו של בעלה, השר גדעון סער. למרות זאת גורמים בערוץ 1 צוטטו הבוקר בידיעות אחרונות כאומרים כי אבן “סופגת התנכלות על רקע העובדה שהיא נשואה לסער”. באחרונה הוארך דווקא זמן המסך של אבן בערוץ 1 והיא הועברה להגיש רצועה יומית בת שעה בין השעות 19:00 ל-20:00.

בתוך כך נודע כי מגיש “הכל דיבורים” יוסי הדר דרש היום להכניס את גמליאל כמרואיינת לליין אפ התוכנית. זאת למרות שגמליאל התארחה גם אתמול בתוכנית “בחצי היום”. גמליאל מתארחת לפחות פעם בחודש מאז ראשית השנה בקול ישראל, בעיקר על פי דרישתו של הדר.

גמליאל מיועדת להחליף את שר התקשורת גלעד ארדן, במידה והוא יתמנה לתפקיד שגריר באו”ם. במקביל לפרסום הדבר, הודיעה גם זכיינית ערוץ 2 רשת על תוכנית דוקומנטרית חדשה בהשתתפותה של גמליאל.

מרשות השידור טרם נמסרה תגובה. את תגובת אבן לא ניתן היה להשיג. גמליאל סירבה להגיב ואילה חסון מסרה, כי אינה נוהגת להתייחס לשיחות אישיות עם עובדים במערכת החדשות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.