קרית הרצוג לובשת חג: מעמד היסטורי הערב בראשות מרן שר התורה

שעות ספורות למעמד ההיסטורי: היערכות שיא והתרגשות גדולה בשכונת קרית הרצוג בבני ברק, לקראת מעמד חיזוק היסטורי ונדיר שיתקיים הערב בראשות רשכבה”ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי שליט”א, בהשתתפות כל קהילות הקודש בשכונה, תלמידי הת”תים ובנות בית יעקב

היערכות שיא בשכונת קריית הרצוג בבני ברק לקראת בואו הערב של רשכבה”ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט”א למעמד חיזוק היסטורי בשכונה, כשכל קהילות האברכים בשכונה מתאחדות בצעד חסר תקדים לרגל המאורע.

שעות ספורות למעמד ההיסטורי: היערכות שיא והתרגשות גדולה בשכונת קרית הרצוג בבני ברק, לקראת מעמד חיזוק היסטורי ונדיר שיתקיים הערב בראשות רשכבה”ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי שליט”א, בהשתתפות כל קהילות הקודש בשכונה, תלמידי הת”תים ובנות בית יעקב.

מיד עם קבלת הבשורה על הגעת מרן שליט”א לשכונה וקיום מעמד הקהילות, החלו בהכנות קדחתניות להכשרת שטח מותאם מבחינה לוגיסטית ובטיחותית, שנמצא ברחבת בית הספר מסורת ישראל ברחוב נויפלד 10 בשכונה, לשם כך גויסו טובי המומחים בהפקת מעמדים גדולים, נבנו טריבונות (פארנצ’ס) לילדי הת”תים ובמה מפוארת. כל זאת בפעילותו של מ”מ ראש עיריית ב”ב הרב אברהם רובינשטיין הי”ו וצוות לשכתו.

בשנים האחרונות שכונת “קרית הרצוג” בבני ברק התפתחה והתרחבה מאוד מבחינה רוחנית עם הגעת מאות משפחות אברכים להתגורר בשכונה עד כדי התרחבות לשכונה הסמוכה – פרדס כץ, וקהילות רבות לציבור האברכים קמו לצד התפתחות וגידול במוסדות החינוך המתרחבים בלעה”ר.

קהילות הקודש בשכונה נסמכות על שולחנם של גדולי ישראל זצוק”ל ויבלחט”א האמונים כל העת על צביון השכונה. ועתה זכו תושבי השכונה כי מרן הגר”ח קנייבסקי שליט”א ניאות להגיע, באורח נדיר, לשכונה לעמוד בראש מעמד חיזוק היסטורי לכלל קהילות הקודש ותושבי השכונה לקראת הימים הנוראים הבעל”ט.

המעמד ההיסטורי ייערך כאמור הערב בשעה 20.00, על פני הרחבה החדשה של ביה”ס בית יעקב “מסורת ישראל” ברחוב נויפלד, ילד הת”תים בשכונה יתרכזו במקום ע”ג פרנצ’עס מיוחדים בבגדי שבת לכבודה של תורה. מסכי ענק יעבירו בשידור חי לעזרת נשים.

המעמד יחל עם סיום התהלוכה בהכנסת ספר התורה שיוכנס לקהילת “בית תפילה” בראשות הגאון רבי יוסף ליברמן שליט”א, כאשר בשיאם של הריקודים הנלהבים לכבודה של תורה יעלו לבמה רבני הקהילות בשכונה.

במעמד יישאו דברים רבני השכונה וראשי הישיבות שליט”א, כשבשיאו של המעמד יובאו דבריו של רשכבה”ג מרן שר התורה שליט”א לאלפי המתכנסים.

גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה ולחיזוק קהילות הקודש בקרית הרצוג.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.