קרי פלט בשידור: “חתיכת פעולה נקודתית הישראלים עושים בעזה” (וידאו)

צפו: שדר פוקס הביך את ג’ון קרי והשמיע את ההקלטה בה המלים של קרי נשמעו באופן ברור. “זאת חתיכת פעולה נקודתית”, אמר קרי ואז חזר: “ממש חתיכת פעולה נקודתית”

פדיחה בפריים טיים הטלוויזיוני של תכניות יום ראשון בארה”ב.  מזכיר המדינה ג’ון קרי עומת בשידור עם דברים שאמר ולא ידע שהוקלטו,  ברשת פוקס שעוינת את  המפלגה הדמוקרטית.

כריס וואלאס השדר הציג את מזכיר המדינה, ואז הציג בפניו קטע וידאו שצולם מוקדם יותר בהכנות לריאיון, קרי לא ידע שהוא מוקלט.

“המצלמות והמיקרופונים שלנו קלטו אותך מדבר עם אחד מעוזריך הבכירים בין הריאיונות על המצב בישראל”, אמר וואלס והשמיע את ההקלטה בה המלים של קרי נשמעו באופן ברור. “זאת חתיכת פעולה נקודתית”, אמר קרי ואז חזר: “ממש חתיכת פעולה נקודתית”.

קרי נשמע אומר לבן שיחו בטלפון: “אנו חייבים ללכת לשם. אני חושב שאנחנו צריכים לצאת לשם כבר הלילה. זה יהיה מטורף לשבת כך סתם”.

“כשאתה אומר חתיכת פעולה נקודתית , אתה מוטרד מכך שהישראלים הלכו רחוק מדי?”, שאל וואלאס את קרי. “זה מאוד קשה, המצבים האלה”, השיב קרי, אבל הוא לא התבלבל וחזר על העמדה המרכזית של מחלקת המדינה: “ארה”ב מאמינה שישראל זכאית להגן על עצמה מהרקטות שנורות מרצועת עזה ומהמתקפות שנעשות בעזרת מנהרות שיוצאות מצידו השני של הגבול”.

קרי הבהיר כי ארצו מתייצבת לימין ישראל. “אנו תומכים בהם לחלוטין”, אמר. “ברור שהגבתי בדרך שכל אחד היה מגיב עם כבוד לילדים ולאזרחים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.