ראשל”צ: מועמד חרדי עצמאי השיק את הקמפיין: “ממשיכים בעשייה עם משה יהושע” – צפו

חבר המועצה משה יהושע השיק את קמפיין הבחירות שלו תחת הסיסמא “ממשיכים בעשייה עם משה יהושע”. למעלה ממאה פעילים השתתפו באירוע ההשקה המפואר שהיה סגור לקהל הרחב

חבר המועצה משה יהושע השיק ביום חמישי שעבר את קמפיין הבחירות שלו תחת הסיסמא “ממשיכים בעשייה עם משה יהושע”, באירוע “למוזמנים בלבד” שנערך באולמי ‘בית העם’ בעיר. למעלה ממאה פעילים וראשי מטות, רבנים ונציגי שכונות השתתפו באירוע.

ראשון הנואמים היה הרב אברהם לסרי, אשר הדגיש בדבריו את פעילותו הברוכה של משה יהושע והעיד כי מדובר באיש של עשייה אמיתית. לאחר מכן עלה לבמה המועמד השני ברשימת “ראשון בעשייה”, בני בן טובים, שביקש מהפעילים לצאת לרחוב ולפעול למען רשימתו של משה יהושע.

“אנחנו אנשים של עשייה – לא של מחלוקת”, הבהיר בן טובים, “יש אנשים שיורידו לנו את השלטים, שיילחמו בנו, אבל זאת לא הדרך שלנו. אנחנו לא נשחית שלטי בחירות של אחרים. אנחנו נדביק לידם. הם ישחיתו את שלנו, אבל אנחנו לא נגיב. יש לנו דרך אחרת, דרך מתונה יותר, של אהבה ואחווה. אנחנו לא נמצאים כאן כדי לעורר מחלוקת אלא כדי לפעול, כדי להמשיך בעשייה הברוכה”.

נציגי שכונות וגבאי בתי-כנסת עלו בזה אחר זה כדי לספר על פעילותו של משה יהושע ולהודיע על תמיכתם בו.

לקראת סיום האירוע עלה חבר המועצה משה יהושע לבמה לקול תשואות הקהל, הודה לחברים על ההשתתפות וסיפר בקצרה על עשייתו המגוונת בחמש השנים האחרונות. “הפקנו אירועים ענקיים, טיפחנו את המורשת הספרדית באמצעות ערבי שירה מיוחדים, הופעות ענק, טיולי מורשת לקברי צדיקים, הילולות מפוארות. הכנסנו ספרי תורה, הוספנו שיעורי תורה בבתי כנסת, חילקנו מלגות לאברכים, תמכנו במשפחות נזקקות, עזרנו ליתומים ואלמנות, עשינו הרבה מאוד. עשינו הרבה, ואנחנו רוצים לעשות יותר”.

בשיחה שקיים עם עיתונאים הוסיף יהושע: “תושבי ראשון מכירים אותי. אני לא איש של מחלוקת ומריבות, באתי לעשות ברוח טובה ובאהבת ישראל באופן שווה לכולם, ובעשייה הזאת אמשיך בעז”ה גם בשנים הקרובות. נציג חרדי יכול לייצג גם ציבור חילוני ומסורתי, ואני ההוכחה לכך”.

1149618_624300064281627_64784941_o משה יהושע (1) משה יהושע (2)

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש אנשים שיורידו לנו את השלטים, שיילחמו בנו, אבל זאת לא הדרך שלנו. ”
  אז אני שואל מה הדרך שלך??? להעסיק בני נוער ואנשים שיקדמו את הקמפייין שלך ולא לשלם להם?
  לא לענות לטלפונים??
  פשוט בושה לך ולמגזר

  תמיר |
  הגב
  • גואל נפששש גם אני נפגעתי ממצב של הלנת שכר
   עמדתי מחוץ לבית ספר מעל ה14 שעות בשבילך ואתה מסנן את השיחות שלי ומתחמק

   מורן |
   הגב