ראש המועצה האזורית שומרון דורש לעצור מיידית את מושל שכם

בפיגוע שהתרחש בשבוע הקודם נרצחו שני חיילים מחטיבת כפיר, ה' יקום דמם. מושל שכם הסתיר את המחבל והבריח אותו לידי שוטרי רשות הטרור של רמאלל-ה

בעקבות הפרסום הבוקר (שני) של הכתב הצבאי דורון קדוש, לפיו שחררה רשות הטרור את המחבל שדרס ורצח שני לוחמי כפיר בשבוע שעבר בשומרון והסגיר את עצמו למשטרת הרשות, דורש יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, לעצור את מושל שכם.

נזכיר כי בשבוע שעבר זמן קצר לפני כניסת אלפים לקבר יוסף בשכם, התרחש פיגוע דריסה באזור. פיגוע בו נרצחו הקדושים אליה הלל ודייגו הרסאג' ה' יקום דמם. דגן: "אני דורש לעצור מיידית את מושל שכם שגם החביא את המחבל אצלו וגם הבריח אותו".

עוד אמר דגן: "הרשות טרוריסטית ונאצית בדיוק כמו החמאס. אלה נאצים רוצחים עם סרט ירוק על המצח ואלה רוצחים נאצים בחליפות. חלק גדול מהפיגועים נעשים בצורה ישירה על ידי ה"רשות" ועל ידי מחבלים שמכונים "שוטרי הרשות". גם הפיגועים שנעשים על ידי החמאס, זוכים לרוח גבית של הסתה מצד הרשות שגם מממנת משכורות עתק למשפחותיהם של המחבלים הנאלחים הללו. אם יש למדינת ישראל מינימום של כבוד לאומי, המחבל בחליפה המכונה 'מושל שכם', הטרוריסט המתועב הזה שהסתיר ואז הבריח את רוצח החיילים, חייב להיות עצור מיידית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *