ראש העיר בביקורת פתע בתחבורה הציבורית בעיר

ראש העיר בביקורת פתע: הדוחק והצפיפות באוטובוסים בבני ברק חמורים ויש לפעול בדחיפות למען נוחות הנסיעה של תושבי העיר.
ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין הפתיע בימים האחרונים את תושבי העיר הנוסעים בתחבורה הציבורית כאשר הגיע ועלה על קווי האוטובוסים המרכזיים בעיר על מנת לעקוב מקרוב אחר נוחות הנסיעה, זמינות ותדירות הקווים לצד העומס והעמידה בזמני ההגעה ליעד.
הרב רובינשטיין עלה וירד במשך מספר שעות על קווי האוטובוסים בבני ברק על מנת לחוש את מצוקת האזרחים בכדי שיוכל לפעול לשיפור השירות.
לדברי ראש העיר לאחר בחינה ראשונה של הנתונים עולה כי בחלק מהקווים ישנם איחורים רבים ואי עמידה בזמנים לצד עומס וצפיפות בלתי ראויה שיש לטפל בהם לאלתר ובאופן מיידי.
״תושבי העיר שלרבים מהם אין ברשותם רכבים פרטיים מבקשים לדעת כי הם יכולים להסתמך על התחבורה הציבורית וכי יגיעו בזמן למקום העבודה או הלימודים אך לצערי לאחר שבדקתי בעצמי מתברר כי כיום אין באפשרותם לסמוך על כך״, הבהיר הרב רובינשטיין.
לדברי ראש העיר הצפיפות והדוחק בחלק מהקווים איומה ממש וגורמת לתחושת אי נוחות רבה בקרב הנוסעים בתחבורה הציבורית.
ראש העיר מציין כי בכוונתו לפעול לשנוי משמעותי בתדירות הקווים למען הנוסעים תושבי העיר וזאת כחלק ממהפכת התחבורה עליה הכריז עוד במערכת הבחירות וכי המטרה הסופית הינה להוביל לשינוי מהפכני בתחום זה במהלך הקדנציה בראשותו.
הרב רובינשטיין הנחה את המנכ״ל שמואל ליטוב לכנס פורום מיוחד בהשתתפות בכירי ענף התחבורה הציבורית ובראשותו על מנת שכל הזרועות העירוניות והדרגים המקצועיים יוכלו לשלב ידיים ולפעול יחד בכדי לגבש פתרונות ראויים לטובת תושבי בני ברק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.