ראש עיריית בני ברק לליצמן: תוציא את חולי הקורונה מבני ברק

ראש עיריית בני ברק לשר ליצמן: העבר ללא דיחוי את פרטי חולי הקורונה בעיר, הסגר לא יטפל בהם. עיריית בני ברק פועלת להקמת “דרייב אין” לבדיקות קורונה בעיר

בזמן ששר הבריאות, יעקב ליצמן מבקש סגר על העיר בני ברק, אנשי משרדו ממשיכים בנתק מול קברניטי העיר ולא מוסרים את מלוא פרטי חולי הקורונה כדי שניתן יהיה לטפל בהם. ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין החליט שלא להמתין עוד והורה לכשיר שטח בעיר ל”דרייב אין” לצורך בדיקות קורונה המוניות, לצד בדיקות שייערכו במרכולים.

בבני ברק מתכוונים לעבור למהלך של בדיקות קורונה המוניות, בשטח שמכשירה העיריה במיוחד לשם הקמת “דרייב אין” במתכונת הבדיקות המהירות העצמיות כפי שנעשה בערים נוספות. בנוסף, נערכים בעיר לבדיקות קורונה שייערכו באופן נקודתי במרכולים, ללא הודעה מראש, על מנת למנוע התקהלויות.

ראש העירייה, אברהם רובינשטיין אמר מהבידוד בו הוא שוהה: “בשעה זו עובדי העיריה נערכים להכשיר את המקום שבו נקים בשיתוף אנשי מערכת הבריאות את מתחם הבדיקות ההמוניות – במטרה להציל נפשות”.
מתחם הבדיקות יוכשר באיזור המסחרי “דיזיין” שמול קניון איילון, ויפעל במתכונת דומה לנעשה בערים נוספות. בתוך כך, עד לשעה זו, בניגוד לכל ההבטחות – משרד הבריאות עדיין לא העביר לעיריית בני ברק את מלוא הפרטים על חולי הקורונה תושבי העיר, כדי שיטופלו ועל מנת להזהיר את מי שנדרשים לבידוד. הבוקר הוחל בהפעלת מקום שהייה למבודדים תושבי העיר שמבקשים להגן על יתר בני ביתם מסכנת הידבקות אפשרית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.