“רבי שמעון”: אהרל’ה סמט חיים ישראל ועוד בקליפ יוקרתי ומושקע

רבי שמעון “יבטל כל הגזירות” – מקהלת נשמה, חיים ישראל, אהרל’ה מיט מאייער, ארי היל, עם המלחין בנצי שטיין, צפו בקליפ

‘מאיר ואהרל’ה’ צמד המילים שהפכו למותג של שמחה יהודית אותנטית, אלו שמבטאים יותר מכל את השמחה ואנרגיה החסידית. חוברים לבעלי הרגש ‘חיים ישראל’ ו ‘ארי היל’ שמתארחים בשנית באכסנייתו של המלחין החסידי, הצעיר ביותר ‘בנצי שטיין’ (אבא. קרעסטיר. אוטוטו.), שבכובעו השני לא מפסיק לחבר בין עולמות – בעולם הנגינה היהודי בארץ ובעולם.

בקליפ יוקרתי ומושקע מתלווים האמנים אל חברי מקהלת היוקרה ‘מקהלת נשמה’ בניצוחו של הכשרון הווקאלי ר’ איציק פילמר.

בדרכם להילולא קדישא של התנא האלוקי ר’ שמעון בר יוחאי זי”ע באתרא קדישא מירון.

אתם מוזמנים להינות מיצירה אומנותית שנכתבה באסטרטגיה ויזואלית – ובכישרון רב, המביעה את הרגש היהודי ואת התפילה שפורצת מעמקי ליבם של רבבות אלפי ישראל העולים מירונה. דווקא אחרי שנה כזאת – אנחנו מבקשים ומייחלים להמשיך ולבוא להתפלל אצל הצדיק, שבוודאי יפעל לבטל את הגזירות וישפיע עבורנו רפואות וישועות

חברת ‘עולם ומלואו’ הידועים בהפקות וידאו המובילות בעולם היהודי ע”י האמן אהרן אורייאן – נכנסה לעובי הקורה של הפקה ייחודית זו, כתבה את סיפור העליה למירון בטוב טעם ובחינניות יהודית מושלמת, לצד הבמאי החרדי המוביל אלחנן נוסבוים שידע לנווט את הספינה הגדולה הזאת בדרכה ליצירה מושלמת ברמה נדירה.

אל תפספו את רגעי ההיסטוריה, כשעל במה אחת נצפים ענקי הזמר משני העולמות. מפזזים לכבוד התנא האלוקי רשב”י על גג בית ‘אור הרשב”י’ – מבצר התורה העצום, בנין פאר שכולו יצירה תורנית כבירה שנבנתה אבן אחר אבן, כהדמיית קודש הקדשים – ציון הרשב”י זי”ע.

לב ההפקה מתרחש בין כותלי ישיבת המקובלים אור הרשב”י, שם יוקדת אש הקדושה 24 שעות ביממה, כשמאות אברכים בני עליה מתעלים לאור תורתו של רבי שמעון בר יוחאי.

מי שהופקד על מלאכת העיבוד הופקדו הצוות המוביל בתעשיית המוזיקה אלי קליין ואיצי ברי

על ההפקה הגרנדיוזית הזאת ניצח בכישרון רב האסטרטג והמפיק החסידי ר’ נטע לוין שבכישוריו הביא את כל הפרוייקט הזה לידי גמר מקצועי וכה מקסים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.