רה”מ רומז: “נערכים למערכה”

ראש הממשלה רמז בסרטון שהוציאה לשכת ראש הממשלה כי צה”ל לא יבליג על תקיפת חמאס: “אנחנו בעיצומה של מערכה. צריך אורך רוח, קור רוח ונחישות. אנחנו נערכים להמשך”, רמז נתניהו. צפו

לאחר שהשר צחי הנגבי, התבטא ואמר כי דין תל אביב אינו כדין עוטף עזה, ראש הממשלה בנימין נתניהו מיהר להתנער מאמירתו של הנגבי. “הבוקר שמעתי אמירה מקוממת, ואף שבאה התנצלות בעקבותיה, אני חייב להעמיד את הדברים על דיוקם”, אמר נתניהו בסרטון מיוחד שהוציאה לשכתו.

“דין שדרות כדין תל אביב”, אמר נתניהו, “הביטחון של תושבי הדרום חשוב בדיוק כמו הביטחון של שאר תושבי ישראל”.

ראש הממשלה רמז כי צהל לא יבליג על תקיפת חמאס: “אנחנו בעיצומה של מערכה. צריך אורך רוח, קור רוח ונחישות. אנחנו נערכים להמשך”, רמז נתניהו.

לפני שעה, לאחר התפטרותו של שר הביטחון ליברמן בשל התרפסותו של ראש הממשלה בפני החמאס, קיים השר בנט מסיבת עיתונאים ודרש מראש הממשלה את תיק הביטחון ״פניתי לראש הממשלה על מנת שיטיל עליי את תפקיד שר הביטחון, עם מטרה אחת: שישראל תחזור לנצח. הביטחון עבורי הוא לא תפקיד אלא שליחות קיומית״, אמר בנט במסיבת העיתונאים.

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט לא הציב אולטימטום אך ביקש מנתניהו שיתן לו את התיק החשוב. ״לפני כמעט ארבע שנים זכיתי בשליחות החשובה ביותר במדינת ישראל. הפקידו בידיי את החינוך עם צוות מצוין של מעל שני מיליון תלמידי ישראל.
זו זכות אדירה, וגם תפקיד מהנה בצורה בלתי רגילה. אני קם כל יום מאושר מהמפגשים עם תלמידים, מורים, “לא הייתי עוזב את הנהגת החינוך בישראל עבור שום תפקיד אחר בעולם, לולא משבר האמון הביטחוני העמוק שפוקד את מדינת ישראל”, אמר בנט. לדברי בנט, ישראל ניצבת באחת התקופות המורכבות והמסוכנות שלה. הדבר הכי מסוכן למדינת ישראל הוא שהתחלנו לחשוב שאין פתרון לטרור, למחבלים, לטילים. שאין מה לעשות. שאי אפשר לנצח. אבל יש מה לעשות. יש פתרון. כשישראל תרצה לנצח, אנחנו ננצח. זו לא גזירת גורל.

בנט סיפר במסיבת העיתונאים: “פניתי אתמול לראש הממשלה על מנת שיטיל עליי את תפקיד שר הביטחון, עם מטרה אחת בלבד: שישראל תחזור לנצח. כל יועציי וחבריי אמרו לי: “מה אתה צריך את זה? זו שגיאה פוליטית ובית קברות פוליטי כמו לכל קודמייך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.