רינה מצליח הודחה מגל”צ – אבוטובל מרוצה

משה אבוטבול ראש עיריית בית שמש היוצא ומועמד תנועת שס לכנסת הגיב על החלטת גלי צהל להדיח את השדרנית רינה מצליח שהעיפה אותו משידור

משה אבוטבול ראש עיריית בית שמש היוצא ומועמד תנועת שס לכנסת הגיב על החלטת גלי צהל להדיח את השדרנית רינה מצליח שהעיפה אותו משידור.

“כמו כולם” , הגיב אבוטובל, “שמעתי היום על ההחלטה שגב’ רינה מצליח לא תשדר יותר בגלי צה”ל אני שמח שבתחנה קיבלו החלטה נבונה ואמיצה להפרישה משידורים כי ההתנהגות שלה כלפי מאזינים ומרואינים היתה גרועה ללא כבוד ודרך ארץ מינימלי כפי שנהגה בי ששיסעה בראיון את דברי בהערות עוקצניות וארסיות כלפי תנועת שס והעומד בראשה השר אריה דרעי היקר וגם כלפי לומדי התורה היקרים שזילזלה בלימודם בישיבות ובכוללים ולא נתנה במה אפילו להגיב ולהתגונן וכאשר היא ראתה שאני משיב לה בחדות על הדברים כסיגנונה היא קינחה וסיימה את דברי בצורה “דמוקרטית” ו”ממלכתית” בניתוק שלי מהשידור תוך ציון ראש עיר שנכשל ולא נבחר .

לדבריו ,”אותה גברת שכל עשייתה הציבורית מצטמצמת בהנפת מיקרופון ובהקשת מיקלדת תדבר ותבזה כך מי שלמעלה חצי יובל כראש עיר ובתפקידים שונים בונה את העיר בית שמש ולאחר 3 מערכות בחירות שניצח סיים בהפסד קל (270 קול בלבד)דברים כאלה אסור שימשיכו ובטח לא ברדיו ממלכתי .
צר לי שהיא משתמשת כעת בטיעון לעזיבתה בכך שלא מסתדרת עם השדרן אמיר איבגי, אם היה מישהו הגון בשידור היה זה דווקא אמיר שניסה למתן ולרסן אותה .

אבוטובל סיפר כי עוד באותו הערב התקשר לפייס אותי ולמחות על העוול שנעשה לי כך גם ציין ירון דקל ועוד עיתונאים רבים שנבוכו מההתנהגות המבזה של רינה מצליח שעושה זאת פעמים רבות כנראה בשיטת מצליח . הפעם זה לא הצליח וב”ה היא לא תמשיך לשדר במקום שהיא ניתקה אותי ניתקו כעת אותה .

לסיום, אבוטבול הודה למפקד גלי צה”ל מר שמעון אלקבץ שמאז שפניתי אליו בתלונה על כך הוא הבטיח שיטופל ואכן טיפל בבעיה בהגינות וביושר אומר ועושה .החזרת בהחלטתכם הנבונה את הכבוד לעולם התיקשורת .

28 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הבושה שיש אנשים שמנצלים את מעמדם המקצועי להתנהגות לא מקצועית בעליל

  לכן טוב שהעיפו אנשים שמנצלים את מעמדם בתקשורת באופן לא ראוי, מבזים מרואיינים, מסיתים נגד ציבורים שלמים (כולל התבטאויות אחרות שלה) ולא עושים את עבודתם כראוי.
  עובד כזה בכל מקום אחר, ראוי שיפוטר לאלתר. לא עושה עבודה וגם מבזה “לקוחות” (מרואיינים)?
  גלי צה”ל נןשא את שמו של צה”ל. לא יתכן שיבזה עובדי ציבור או יתנהג ככה לכל אדם באשר הוא – אפילו הוא חרדי!

  אזרח |
  הגב
 2. תגובה מאחת ששיכת לעדר העיוור

  רינה מצליח חשבה שככל שהיא תצעק הכי חזק תהיה נערצת על השמאל אבל היא לא הבינה שהיא רק עלה תאנה טוניסאי של השמאל. היא הפכה לעול אז מתפטרים ממנו כמו חפץ ללא שימוש רינה בהצלחה בהמשך

  אריאלה |
  הגב
 3. " יש לך ללמוד מאיילה חסון "

  רינה יש לך הרבה מה ללמוד מאיילה חסון

  דני |
  הגב
 4. עיתונאית מעולה ואמיצה. בגלל אומץ ליבה היא הודחה.

  עיתונאית מעולה ואמיצה. מדינת ארדואן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. לסגור את גלי צהל

  את גלי צהל יש לסגור מידית. תחנה צבאית לא יכולה לשדר פוליטיקה. פקקים ושירים – כן, פוליטיקה לא ! ברדוגו, סגל, לינור ואחרים הפכו כבר מזמן את גל”צ לשופרו של בלפור. רק בקוראה הצפונית קיים משהו דומה.

  אילן |
  הגב
 6. רינה מצליח

  רינה מצליח היא קיצונית מאוד
  אגב היא עתונאית אמור להיות לה דרך ארץ אבל לצערי הרב אין לה את זה ,אגב ,היה לה קטע עם השר
  בנט שהוא עזב את האולפן
  מאז כל המשפחה שלנו לא צופים בתוכנית שלה אלא מעבירים תחנה לערוץ אחר

  חבצלת |
  הגב
 7. רינה אשה איומה

  רינה לא מצליחה ולא מוצלחת, תמיד עם שנאה וכעס, לא נעים לשמוע אותה ולא לצפות בה, השנאה שלה לדת ולימין ה “עדר”, מעבירה אותה על דעתה.

  רן |
  הגב
 8. יופי תמשיכו לפרסם רק תגובות חד צדדיות - ממש "אמין"

  עיתונאות במיטבה. רק מי שבעד תגובתו מפורסמת ומי שנגד מסונן. קוריאה הצפונית זה כאן.

  אמתלאי |
  הגב
 9. חבל שכך. סוף כל סוף יד כתבת אמיצה שאינה מלקקת ומתרפסת

  בזמנים חשןכים אלה כאשר המדינה נמצאת ללא ממשלה במשך שנה וחצי. כאשר ראש הממשלה נחשד בשחיתות. כאשר הדמוקרטיה נמצאת בסכנה. כאשר אזרחי המדינה משוסים ע”י אותו אונ:מ אלה באלה. כאשר הוא מנצל את מצב הקורונה לתועלתו האידית ע”מ להמנע ממשפט הוגן. כאשר עיתונאים מאויימים לטבד את משרדתם באם יעיזו להביע ביקורת על הוד רוממותו. קמה לה עיתונאית אמיצה שאינה חוששת למתוח ביקורת על דרעי המואשם הפלילים ואשר ישב בכלא. ועוג מעיזים לסתום את פיה? תתביישו!!

  אמתלאי |
  הגב
 10. האמת תמיד יוצאת לאור

  כאחת שגדלה בדרום ומכיר טוב את משפחת מציע לה שתמיד תדע מאיפה הגיעה ולא תתעלה ותתנשא על אחרים בסוף זה מה שיקרה . כנראה נתנו לה במה גדולה מידי על המידות והיא אמורה לאכלס אותה בכל מיני אימרות אבל לא מצליח לה למרות ששמה רינה מצליח.

  דרומי |
  הגב
 11. השלב הבא הדחה מהטלויזיה ושליחתה לפנסיה

  די ,מגיעים לגיל שפשוט לא שולטים במוצא פיהם קל וחומר עיתונאים השולטים במקרופון .עדיף שיפנו את מקומם לצעירים מהם, בעלי ריסון עצמי .הנזק שהיא גורמת בדבריה משפיע על הרבה מאזינים וגורמים לשנאה בעם .

  אזרח אחראי |
  הגב
 12. עיתונאית קטנה ודעתנית עלובה וגם להיפך...

  מעט מידי ומאוחר מידי

  א. |
  הגב
 13. עכשיו נשאר להעיף אותה גם מהמסך

  עכשיו נשאר להעיף אותה מהמסך

  עופר |
  הגב
 14. סוזנה

  מקווה שגם מהטלויזיה היא תעוף….אשה חסרת כבוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 15. רינה מצליח

  רינה לא למדה עיתונות .בגלל שיש לה פה חריף והיא משרתת את השמאל נתנו לה להשתחל על מי שלא חושב כמוה .הגיע הזמן לסלק אותה גם מערוץ 12 .הציבור מעס בה .הזיקנה לא מיטיבה לה !

  שושנה ששון |
  הגב
 16. טוב מאוד שמצליח לא משדרת יותר בגל"צ קצת דרך ארץ לא הזיק לאף אחד

  טוב מאוד שמצליח לא משדרת יותר בגל”צ קצת דרך ארץ לא הזיק לאף אחד

  מאיה לוין |
  הגב
 17. רינה חסרת יושר

  מאז שהיא משמשת שופר של ליברמן היא מבטאת ממש שינאה נגד דת וחרדים. יש פה משהו עמוק שאני עדיין לא מבינה. אישה רעה וקיצונית. ברוך שפטרנו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 18. ברוך שם הגיע הזמן שלך להיות בבית

  הגיע הזמן שלך ליהיות בבית ברוך השם

  סימה |
  הגב
 19. בית אבות

  הגיע הזמן שיכניסו אותה לבית אבות
  ולא תזיק יותר לעם ישראל

  אא |
  הגב
 20. אפשר שהגברת מצליח תצא לגמלאות עם אחוזים גבוהים

  נוכל לחזור לראות ערוץ 12

  יוסף |
  הגב
 21. עכשיו שיוציאו אותה מערוץ 12

  שהחיינו,,,, כל הכבוד לגלי צהל,, רק אהבת חינם,

  גברת מצליח – כל דקה זו הזדמנות לחזור בתשובה

  אברהם |
  הגב