ר”י פוניבז’ בקדיש על פטירת בתו(וידאו)

מאות ליוו למנוחות את האישה החשובה מרת קילא רבקה שוורצמן ע”ה בתו של ראש ישיבת פוניבז’ הגאון רבי חיים שלמה ליבוביץ. צפו בקדיש של אביה {מרת קילא רבקה שוורצמן למנוחות}

מאות ליוו למנוחות את האישה החשובה מרת קילא רבקה שוורצמן ע”ה בתו של ראש ישיבת פוניבז’ הגאון רבי חיים שלמה ליבוביץ יבדל לחיים טובים. הרבנית שוורצמן נפטרה במהלך השבת בבית החולים תל השומר לאחר מחלה ממושכת בת 41 בפטירתה.

מסע הלוויתה יצאה תחילה מבית החולים תל השומר שם השתתפו מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי ור”י פוניבז’ הגרי”ג אדלשטיין, לאחר מכן עבר מסע הלוויה בבית הלוויות שמגר בירושלים.

https://player.vimeo.com/video/143484528

הרבנית קילא רבקה שוורצמן הותירה אחריה 13 יתומים כשהקטן שבהם בן חודשים ספורים בלבד. לפני כחודשיים ביקר מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי בבית החולים שם שימש כסנדק בברית לבנה הפעוט ואף בירך את את הנפטרת באיחולי רפואה שלמה.

המנוחה ע”ה הקדישה את כל חייה לתורה לצדקה ולגמילות חסדים, הייתה ידוע בפי כל בדאגתה לזולת ובחסדים ליתומים. מקורבי המשפחה מספרים כי במשך כל שנות חייה עמדה הן לצד אביה הדגול שכיהן כראש הישיבה והן לאחר מכן כשהיא מלווה את ילדיה המשמשים חלקם במשרות תורניות.

בחודשים האחרונים חלתה במחלה קשה ובשבועות האחרונים נזדככה בייסורים קשים ומרים וכאמור היום השיבה את נשמתה הטהורה לבוראה בבית החולים תל השומר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מפחיד הילד השני שרה״י קובר…שיברח מהר מתפקידו כר״י פונוביז׳ שנתמנה בניגוד לדעתו של מרן הגרי״ש שנאמרה לו אישית…..ויחוס על שאר ילדיו…..

    מתלמידיו |
    הגב