רמת בית שמש נצורה: העצורים שוחררו – צפו בתמונות

רמת בית שמש החרדית נצורה וסגורה: משטרת בית שמש פשטה על השכונה החרדית כמה דקות לאחר המהומות שהחלו בעקבות הדרת נשים בקו אגד קו 417 ע”י 4 אזרחים בלבוש חרדי בפינת הרחובות נהר הירדן ולויטס בבית שמש.

ה-4 הגיעו לאוטובוס שעצר בתחנה, 1 חסם את נסיעת האוטובוס ו-3 עם מקלות שברו את זכוכיות האטובוס לכל אורך בצד ימין. נוסע נפגע קל מאוד בפניו מזכוכית אך לא נזקק לטיפול רפואי. הרקע אינו ברור. באירוע אחר שהתרחש מספר דקות קודם בבית שמש ברח’ בן איש חי בקו אגד 497 דרש חרדי מאשה לעבור לחלק האחורי של האוטובוס על רקע של הדרת נשים ובנוסף עיכבו חרדים אחרים את נסיעת האוטובוס כוח משטרה שהגיע למקום עיכב לחקירה את החרדי נוסעת חרדית נוספת לאחר שהפריעה לשוטרים לעכב את החשוד.

תושבים בבית שמש סיפרו ל’קוקר’ כי המשטרה חסמה את התנועה ולא מאפשרת לנהגים להיכנס לרמת בית שמש, רק לאחר שנרגעו הרוחות איפשרה המשטרה לאוטובוסים של אגד להכנס ולצאת מהרמה”.

במקביל, המשטרה שחררה את זוג העצורים. לטענת האב: ‘לא עשיתי שום דבר שנוגד את החוק”. והוסיף “לא מצטער על מה שעשיתי. זה נופח על ידי הנהג של האוטובוס. האישה אמרה לשוטר שאין לה על מה להתלונן ושהיא עברה לאחורי האוטובוס בחפץ לב”.

בד בבד, המועמדת עליזה בלוך  לראשות העריייה אמרה: “האירוע המצער שאירע היום בבית שמש הוא חמור מאוד ואסור שיקרה בישראל 2013! אסור בשום פנים ואופן להיכנע לקיצונים, אסור שקומץ ישליט טרור על עיר שלמה ויטיל אימה על אזרחים תמימים, יש לנהוג ביד ברזל כנגד כל מקרה שכזה וחובה עלינו למגר התנהגות אלימה שכזו ולדאוג שכל תושב בבית שמש ובישראל כולה ידע כי אין אף אדם מעל החוק וכי כל מי שיחליט לקחת את החוק לידיו ולפעול באלימות ברוטאלית שכזו, רשויות החוק ימצו אתו את הדין”.

צילום: יעקב לדרמן

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.