שוטר מכוון אקדח לעבר מפגיני ‘הפלג'(וידאו)

סערה בקרב מפגינים המזוהים עם הסיקריקים ואנשי ‘הפלג הירושלמי’ הקיצוני בעקבות תיעוד של שוטר ששלף אקדח מול מפגינים בהפגנה שהתקיימה הערב בכביש 1 בירושלים. {מטריד}

סערה בקרב מפגינים המזוהים עם הסיקריקים ואנשי ‘הפלג הירושלמי’ הקיצוני בעקבות תיעוד של שוטר ששלף אקדח מול מפגינים בהפגנה שהתקיימה הערב בכביש 1 בירושלים.

האירוע התרחש במהלך הפגנת הצעירים נגד מעצרו של הבחור העריק מאילת, לטענת אחד המפגינים שהיו במקום, במהלך העימות שלף אחד מאנשי מג”ב במקום אקדח, דרך אותו וכיוון לעבר המפגינים. תיעוד האירוע פורסם לראשונה בחדשות 2.

“לא עשינו שום דבר לא חוקי אבל המשטרה לא ראתה בעיניים”, סיפר אחד המפגינים שהיה במקום. “ברגע שמדובר במפגינים ממוצא חרדי, מערכת החוק סלחנית ולא ממצה את ההליך המשפטי כלפי השוטרים האלימים”. אמר המפגין.

מנגד גורמים במשטרה מבהירים כי “כוח משטרה הוזעק לבקשת תושבים ובעלי רכבים שהופר שגרת יומם בשל חסימת הכביש, במקום נמצאו עשרות צעירים, שהקיפו את השוטרים וניסו למנוע מהם לקחת את העצור שהתפרע במקום, והחלו ליידות אבנים בשוטרים ולכיוון הניידת. השוטרים חשו בסכנה לחייהם מה שהביא לכך שאחד הקצינים הוציא ודרך את האקדח במטרה להרתיע את הצעירים”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.