“מי רוצה כדור בראש?”: שוטר שולף אקדח – חיילת מחלקת בעיטות

נדמה שהמשטרה לא למדה את הלקח וממשיכה ביתר שאת לפעול באלימות מול מפגיני הפלג הירושלמי. בתיעוד שהופץ ברשת נראה אחד השוטרים שולף נשק חם לעבר המפגינים כשהוא מאיים לעברם: “מי רוצה כדור בראש?”. בתיעוד נוסף נראה חיילת כשהיא בועטת במפגינים באופן אלים. צפו

“מישהו רוצה לחטוף כדור?”, כך נשמע הערב שוטר שניסה לפזר הפגנה של הפלג הירושלמי ברחוב שרי ישראל בירושלים.

מאות חרדים חסמו לזמן קצר את תוואי הרכבת הקלה ומנעו את נסיעתה, בשלב מסוים, השוטר יצא מהניידת ואיים על המפגינים שירה בהם. השוטר שלף נשק חם – כך על פי התיעוד שצילם שלומי כהן.

בתיעוד נוסף נראת חיילת מחלקת בעיטות למפגיני הפלג הירושלמי, אחד המפגינים אזר אומץ ובעט בה בחוזקה, אך היא המשיכה להתפרע כלפי המפגינים.

המשטרה עצרה 8 מפירי סדר שלא נשמעו להוראות החוזרות ונשנות של השוטרים, חסמו את הציר והפרו את הסדר הציבורי.

עוד נמסר כי בבית שמש ברחוב נהר הירדן מפגינים כמה עשרות חרדים.חלקם חוסמים לסרוגין את הכביש. המשטרה ערוכה במקום.

במוקד מרכזי אחר, בני ברק גם שם נערכו הפגנות ובהודעת המשטרה נאמר כי ״בצומת ז’בוטינסקי פינת רבי עקיבא ברמת גן, החלו המפגינים להתפרע ולגלות אלימות כלפי השוטרים.

עד כה נעצרו 4 מפגינים ומועברים ברגעים אלו לחקירה במשטרה. ציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע לאזור ולבחור בדרכים חלופיות, כמו גם להעזר בתוכנת הויז.

ההפגנות החלו בעקבות המעצר אמש של אסירי עולם התורה – הבחורים ‘ישראל מאיר קפלינסקי’ ו’בן ציון וייסנשטרן’, ובעקבות החלטת ביה”מ הצבאי לדון את ישראל מאיר קפלינסקי ובן ציון וייסנשטרן ל-20 יום בכלא הצבאי, נכנסו עסקני הוועדה למעונו של מר הגאון הגדול רבי שמואל אויערבאך שליט”א לקבל עיצה וברכה,

מרן הורה לעסקנים להרעיש עולם ומלואו על מעצר בחורי חמד העצורים בעוון לימוד התורה.

צילום מחאת החרדים הקיצוניים

תקדימי! שוטר שולף נשק חם על מפגיני הפלג הירושלמי – צילום שלומי כהן מחאת החרדים הקיצוניים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.