הסיפור שמסעיר את החסידות הקטנה

אדמו”ר ידוע יוצא בקריאה יוצאת דופן ומבקש לגייס בתוך 24 שעות 160.000$, עבור אחד החסידים שמעגן את אשתו כבר מעל שנים רבות. אחד הנשים המעורבות בפרשה: “הבעל נשלח לבידוד וכל האמצעים כבר נוסו, כעת נותר מוצא אחרון”

“שחררו את העגונה”: אחד האדמו”רים של אחת החסידויות הקטנות יוצא בקריאה יוצאת דופן ומבקש לגייס בתוך 24 שעות 160.000$,עבור אחד החסידים שמעגן את אשתו כבר מזה שנים רבות.

הזוג, חסידים באחת מן החסידויות הקטנות בארץ, הורים לששה נפשות, התגוררו באחת הערים החרדיות בישראל, וכעבור כמה שנים נפרדו לאחר שהנישואין בין הצדדים לא צלחו. לטענת מקורבים למשפחה, הבעל לא שילם מזונות ודרש לאורך התקופה את חלקו בדירה, אלא שהדירה נמכרה והכסף הלך לחתן את הילדים שנותרו בבית. הרשויות בישראל ניסו לעשות הכל בכדי לשחרר את הגברת מכבלי העגינות, הבעל ריצה שנתיים בתנאי בידוד מאחורי סורג ובריח אך סירב בתוקף לתת גט לרעייתו. כעת, לאחר מסע שיכנועים רבים ניאות הבעל לתת גט אם בתוך 24 שעות יעבירו לחשבונו 160 אלף ד’.

יהודית(שם בדוי) תושבת מודיעין עילית שמטפלת בסיפור אומרת ל’אקטאוליק’ כי כל האמצעים כבר נוסו. “על מזונות אין מה לדבר. מדובר בפדיון שבויים נטו. הכל נוסה פה. ועד עכשיו סירבו לכל ניסיון לבקש כסף. כעת יש פריצת דרך וצריך לגייס את הכסף מהר מאוד – לכן צריך עזרה”.

“מי שמטפל בזה הוא אחד האדמורי”ם”, היא אומרת, הוא איש עסקים משופשף וחכם וגם אדם גדול ממש. אפשר לסמוך עליו שלא ישחרר כסף בלי תמורה ואם יש מישהו שאולי יצליח לסיים את הסיפור זה הוא”. יהודית, יחד עם בני משפחתה פתחו במסע גיוס כספים ברשת, וכעת מקווים כי כבר בימים הקרובים הם יצליחו לעמוד במשימה – לשחרר את האשה מכבלי העגינות.

 

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לתת פרס לסרבל גט זאת טעות גדולה.

    זה יעודד סרבני גט לדרוש כסף. שירקב בכלא

    לאה |
    הגב