שלי יחימוביץ: “לוקחת פסק זמן מהפוליטיקה”

ח”כ שלי יחימוביץ הודיעה לפני זמן קצר על פרישתה מהחיים הפוליטיים’: “בכוונתי לקחת פסק זמן מהפוליטיקה, ולא לכהן בכנסת הבאה.”

ח”כ שלי יחימוביץ הודיעה לפני זמן קצר על פרישתה מהחיים הפוליטיים’: “בכוונתי לקחת פסק זמן מהפוליטיקה, ולא לכהן בכנסת הבאה.”

בהודעה ששיגרה יחמוביץ נאמר כי ״מדובר בתהליך אישי ממושך ובהחלטה אישית ופרטית. מי שהכריע את הכף היה הבן שלי שאמר ‘אני מרגיש שמיצית את היכולת שלך לשנות את השיח. אין ספק שאת יכולה עדיין לעשות טוב, אבל זה לא יהיה משנה מערכה כפי שהיה בעבר.'”

יחימוביץ היתה עיתונאית בכירה בחדשות ערוץ 2 לפני שנבחרה לכנסת במרץ 2006. נחשבת מחוקקת פוריה, ו- 69 חוקים שיזמה, רובם בענייני כלכלה, חברה, שוויון, מנהל תקין וטוהר המידות – נכנסו לספר החוקים.

במהלך השנים סרבה שוב ושוב להצעות נתניהו להצטרף לממשלתו ולכהן כשרה, אך מלאה תפקידים בכירים בכנסת, בהם יו”ר ועדת האתיקה, יו”ר הוועדה לביקורת המדינה, ופעמיים יו”ר האופוזיציה. עיקר עבודתה הפרלמנטרית היה בוועדת הכספים ובוועדת החוץ והבטחון. כמו כן עמדה בראש ועדת המשנה החסויה לענייני חוץ ובטחון של ביקורת המדינה. היא כיהנה כיו”ר מפלגת העבודה.

שלי מוסיפה: “אני אסירת תודה על הזכות שנתנה לי לשרת את הציבור ברוח אמונותי. לרגע לא הפסקתי לאהוב את העבודה הפרלמנטרית, ואני גאה בהישגי בה, אך עייפתי מאוד מהחלק הפוליטי. פוליטיקה היא כלי חיוני למימוש השקפת עולם, אך האיזון בינה ובין תכליתה הופר קשות בשנה האחרונה, והדבר יצר אצלי תחושת מועקה. בימים כתיקונם הייתי נלהבת לצלוח את המשבר, אבל לצערי זה לא כך.”

יחימוביץ מבקשת להדגיש כי מחוייבותה למפלגת העבודה ולערכיה נשארה כשהיתה, וכי תתמוך בעמיר פרץ ותעשה כל שתוכל להצלחתו ולהצלחת מפלגתה בבחירות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הגרוע מכל, 'אם כל האסונות'

  בלעם בן בעור תשע”ט
  בתחפושת חרדית בשם ‘מוגנות’ הגרוע מכל,
  ‘אם כל האסונות’, הגיע אל הציבור החרדי…
  תכנית החטאת הרבים בעניני קדושה
  תחת תחפושת בשם תכנית ‘מוגנות’.

  ישנה תוכנית בשם ‘מוגנות’ שהיא עצת בלעם בן בעור להחטיא את הציבור החרדי בעניני צניעות וקדושה תחת תחפושת שקרית של ‘מוגנות’ ועזרה כמו המשכילים בימי קדם שרק באו ‘לעזור’ ו’לסיע’ לחרדים לצאת מ’החשכה’.

  האסון החל בפועל ברשת ה’חינוך העצמאי’ וברשת ‘אל המעיין’, בחנויות הספרים ובהרצאות שונות. החלו כולם לשתף פעולה עם התכנית החילונית בענייני צניעות וקדושה, בתחפושת של כביכול ‘דאגה’ לציבור החרדי ולילדיו. על הציבור להיות ערני וזהיר מאד!

  אנשים העוברים בשאט נפש יום יום על חמורות שבחמורות, חייבי כריתות על בסיס יומיומי, באים להסביר לציבור החרדי העומד באמונתו אלפי שנים, איך לחנך את עצמו וילדיו בענייני צניעות וקדושה! הדבר דומה לגנב שנתנו לו לשמור על האוצר!!

  אין ספק שכמו שהטלויזיה הישראלית והעיתונות החילונית, הקוראים לעצמם
  ‘שומרי החוק’ התחילו בשיטה של ‘כאילו’ דאגה לחשוף ולגלות את כל הבעיות בענייני קדושה, רציחות ופשעים וכו’. ולבסוף הם אלו הגורמים הראשיים להתרבות הרצח והפשע ולהפקרות נוראה בענייני קדושה שהולכת ומדרדרת לממדים מבהילים מיום ליום! כך בדיוק פועל תכנית ‘המוגנות’.

  בימים הקרובים פותחים בהחלטת כל גדולי הרבנים, במלחמה, כוללת בכל מי שייתן יד לעצת בלעם תשע”ט. לא ניתן לבלעם לחזור בתחפושת חרדית, ובמסירות נפש נלחם בכל משתפי הפעולה, מתוך המחנה, ובמיוחד במוסדות חינוך שיתנו יד לפשע, ומעילה בבנינו ובנותינו הטהורים.
  היכונו למלחמה שטרם נשמעה כמותה!

  עצת בלעם |
  הגב