שמח בטבריה: רון קובי ניסה לתפוס “סמול טוק” עם ביבי – וסורב

ראש עיריית טבריה רון קובי הגיע בצהריים לסניף הליכוד בטבריה וביקש מיו”ר סניף הליכוד בטבריה ציון פיניאן שיזמין אותו לערב,כדי שיוכל לקחת חלק באירוע ואולי לתפוס “סמול טוק” עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. אלא שקובי נדחה על הסף

 

היום בשעה 18.30 יגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו ואליו יצטרפו חברי כנסת בכירים מ’הליכוד’ למלון קיסר בטבריה.

לערב הוזמנו בעיקר חברי ופעילי הליכוד בטבריה ובאיזור.

העיתונאי אופיר נחמני מרשת הצפונית חשף שראש עיריית טבריה רון קובי הגיע בצהריים לסניף הליכוד בטבריה וביקש מיו”ר סניף הליכוד בטבריה ציון פיניאן שיזמין אותו לערב,כדי שיוכל לקחת חלק באירוע ואולי לתפוס “סמול טוק” עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

פיניאן סירב לבקשתו של קובי בתוקף,והודיע לו כי הוא אינו מזומן לכנס משתי סיבות עיקריות: האחת הזכיר פיניאן לקובי כי הוא תקף לאחרונה לא מעט מבכירי הליכוד במסגרת קמפיין הבחירות האחרון שעשה בריצתו לכנסת. בנוסף הזכיר פיניאן לקובי כי רק בימים האחרונים הוא ביקש באופן רישמי להצטרף לסיעת “ישראל ביתנו” של איווט ליברמן ומשכך ראוי לו להגיע לכנסים של סיעת “ישראל ביתנו” ולא לכנס של הליכוד.

בין השניים התנהלו במשך דקות ארוכות דין ודברים והאשמות מצד קובי שטען באוזניו של פיניאן כי הוא הרס את סניף הליכוד בטבריה. פיניאן מצידו הודיע לקובי באופן סופי שהוא אינו מוזמן לכנס ושלא כדאי לא להגיע כי הוא אינו רצוי באולם.

קובי כעס על פיניאן וניסה לערב את שמוליק חרמש כדי שזה יסייע לו בהזמנה לערב הגדול של הליכודניקים בטבריה ובאיזור. בינתיים אמרו בליכוד כי קובי נשאר בחוץ.

נציין כי השר זאב אלקין שאמור להכריע בקרוב בעניין השימוע שיקבע את עתידו של קובי ושל העיר טבריה,לא צפוי להגיע היום לכנס של הליכוד

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.