התקף לב? “שמעון לא מבין על מה המהומה” (וידאו)

בנו של הנשיא העניק ראיון לחדשות 2 בו עידכן על מצבו,”לאורך כל הבוקר הוא היה עירני, הוא לא מבין על מה הייתה כל המהומה, מבחינתו הדבר הזה נגמר עוד לפני שהתחיל”, אמר הערב (חמישי) לחדשות 2 . { בנו של פרס}

מבית החולים שיבא בתל השומר נמסר כי מצבו של נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס מוגדר מצוין.

בנו של הנשיא העניק ראיון לחדשות 2 בו עידכן על מצבו,”לאורך כל הבוקר הוא היה עירני, הוא לא מבין על מה הייתה כל המהומה, מבחינתו הדבר הזה נגמר עוד לפני שהתחיל”, אמר הערב (חמישי) לחדשות 2 בנו של הנשיא לשעבר, חמי פרס.

 

“בדרך כלל בטיפול כזה נשארים ארבעה-חמישה ימים במנוחה, כי התגובה הכי טובה במצב כזה היא מנוחה”, סיפר בנו של פרס,”אבל הוא כבר עושה משא ומתן עם הרופאים לגבי כמה ימים הוא יהיה פה, הוא כבר רצה לחזור לשגרת היום”.

 

“בשבילו לנוח זה סבל”, סיפר חמי פרס, “אבל אין ברירה, לפעמים – גם כדי להיות בריא – צריך קצת לסבול”. הבן אף הבהיר כי עצם העובדה שפרס התלונן על כאבים בחזה מעידים על כך שמדובר במקרה חריג: “בדרך כלל הוא לא אדם שמתלונן או מתפנק, הפעם הוא הרגיש שזה משהו קצת יוצא דופן. לא דרמטי, אבל יוצא דופן”.

 

“פרס מרגיש מצוין”, אישר בהמשך הפרופסור שלומי מטצקי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, בבית החולים שיבא תל השומר. “יצאתי כרגע משיחה מרתקת איתו על ננו טכנולוגיה ומה שמטריד אותו כרגע זה מתי הוא חוזר לעבודה”.

 וידיאו  באדיבות רשת 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.