ש”ס כבשה את תל אביב וחילקה פיתות: “לפיד דואג לסושי, אנחנו דואגים ללחם” (וידאו)

השלט הענקי המוצב על כבישי איילון בתל אביב מכריז: “בצפון תל אביב חוגגים, מדרום תל אביב שקופים” – בכירי ש”ס: “לא ניתן ליאיר לפיד המתגורר ברמת אביב להתעלם מאלפי אזרחים שקופים המגוררים לא הרחק ממנו החיים מתחת לקו העוני”

קמפיין תנועת ש”ס על השקופים צובר תאוצה רבה, כאשר בכל הארץ נתלים שלטי הענק “גם אני שקוף” שמטרתו לזעוק את הקיפוח של מדינת ישראל, כאשר למעלה משתי מיליון ישראלים החיים תחת קו העוני ומבחינת המפלגות הגדולות  ציבור זה לא קיים ודאגתם בעיקר הוא למעמד הביניים.

יו”ר ‘יש עתיד’ יאיר לפיד שניסה לברוח מתדמית הנהנתן האטום, ערך מסיבת עיתונאים בשערי כלא מעשיהו במטרה להפנות את האש כלפי יו”ר ש”ס הרב אריה דרעי. את התשובה נתנה ש”ס בקמפיין גדול שהקימה בתל אביב, במסגרתו נתלה שלט ענק המתוח על פני עשרות מטרים בנתיבי איילון בתל אביב עם הכיתוב: “בצפון תל אביב חוגגים, בדרום תל אביב שקופים. המהפכה חוזרת – ש”ס”. השלט הניצב במקום אסטרטגי כל כך בתל אביב, בציר המחבר בין צפון העיר לדרומה, ממחיש את הפער בין המעמדות בעיר ומאלץ את התושבים להביט בעיניהם של שכבות המצוקה מבני עירם.

בכירי ש”ס הדגישו, כי לא יתנו ללפיד ומרעיו לברוח מהנושא המהותי המונח כעת  על השולחן, וקוראים ליאיר לפיד המתגורר ברמת אביב להפסיק להטיף מוסר ולצאת מארבע אמותיו וממגדליו ברמת אביב ולהתייחס לאותם הגרים לא רחוק ממנו, אלפי אזרחים החיים תחת קו העוני שמבחינת לפיד הם לא קיימים כלל.

בתוך כך, עשרות בני נוער תומכי ש”ס יצאו לרחובות תל אביב וחילקו פיתות מיוחדות שעליהם נצרב בצורה מיוחדת עם האפייה הכיתוב: “לפיד דואג לסושי, אנחנו דואגים ללחם”. המטרה היא להוכיח כי ש”ס היא היחידה הדואגת למוצרי המזון הבסיסיים עבור אותם אוכלוסיות שקופות במדינת ישראל.

בש”ס מציינים כי קמפיין זה התקבל חזק בכל שכבות הציבור הרואים בש”ס מפלגה שנוגעת לליבם ולמצוקות בו הם חיים, ותולים את תקוותם בתנועה שעמדה לימינם במשך כל הזמן, “נמשיך לזעוק את זעקתם של למעלה משתי מיליון השקופים כשבממשלה הבאה ש”ס תפעל למענם ולרווחתם ואז כבר הם לא יהיו שקופים”.

[alooma ref=”cb884cdfe42c074f1d8e065ab5a932c5.mp4″ src=”1″ autoplay=”0″ pid=”0″]

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב אמנון יצחק הביא את רמי לוי למכור במשך 3 שעות לחם בשקל. לאחר 3 שעות קיבל טלפון מאיים מש”ס שאם לא יפסיק את זה מרן יצא עליו בשיעור בחרם שלא לקנות מימנו. נו? זה לא רשעות? כמה אנשים יכלו להינות מזה. היום הכל חוזר להם בפנים. פיתאום הם דואגים ללחם? רשעים!!!

  אבישי |
  הגב
 2. הרב אמנון יצחק הצליח להביא את רמי לוי למכור בשקל 1 לחם.תוך שלוש שעות רמי לוי קיבל טלפון שאם לא יפסיק יגידו לרב עובדיה ע”ה לצאת נגדו בלוין בשיעורו השבועי שלא לקנות מימנו.
  נו? זה לא רשעות?כמה עולה פיתה?לא יותר יקר? ישתבח שמו לעד!! איך הכל חוזר לש”ס בפנים.

  אבישי |
  הגב