“שעה של הכפשות שקריות ושפיכת דם”: צפו בפרק המלא ‘סודות בלפור נחשפים’

האיש שהיה אחראי על העובדים במעון ראש הממשלה מדבר לראשונה על ההתנהלות של שרה נתניהו, עדויות חדשות של עובדות במעון, ומה ידעו הבכירים במשרד ראש הממשלה על מה שהתרחש במעון? המקור – התחקיר המלא לצפייה ישירה

ראש הממשלה בנימין נתניהו: במשך כשעה וחצי ערוץ 13 ורביב דרוקר שופכים את דמה של רעייתי עם שקרים והכפשות ממוחזרות, אבל את הדבר המינימאלי- להביא את תגובתה המלאה, הם כמובן לא ישדרו.

הנה התגובה המלאה: פרקליטיה של שרה נתניהו מסרו:

עוד כתבת שיימינג שקרית ושפלה להתרת דמה של שרה נתניהו. יעקב קדוש שהוקלט בהקלטת סתר כשהוא מעודד ומנחה את סלבי גנסיה איך ״לקחת קופה של 300-200 אלף ש״ח מהמדינה, היה מעורב ישירות בפס הייצור של תעשיית סחיטת כספי מדינה על סיפורי שקרים על שרה נתניהו.

כנגד קדוש הוגשה תלונה במשטרה על ניסיון סחיטת כספים במרמה מהמדינה ועל תיאום שקרים עם עובדת המעון סלבי גנסיה לשעבר, ועורכת הדין נעמי לנדאו.

העבירות החמורות שביצעה גנסיה מוכיחות שלא מדובר בעובדת תמימה אלא ב״שתולה״ שפעלה כדי לפגוע במתכוון בשרה נתניהו. בימים אלה חוקרת משטרת ישראל את העבירות שביצעה.

גם מימי מנגיסטו, שלא עבדה ישירות עם שרה נתניהו, למדה את השיטה ומדקלמת את אותן הכפשות שקריות ומרושעות. היא לא הסתפקה בטענות שקריות והזויות, אלא גם ״שלפה״ באופן ציני ושקרי את נרטיב ה״גזענות״ כדי להשחיר עוד יותר את דמותה של שרה נתניהו.

הקהילה האתיופית יודעת שאין שמץ של אמת בטענות השקריות שהועלו, ואין מי שפעל ופועל למען קהילת יוצאי אתיופיה יותר מאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו.

מימי מנגיסטו צריכה להתבייש. מטעמים של צנעת הפרט לא נרחיב על הסיוע והליווי האישי והמקצועי הרב שהגישה לה הגב׳ נתניהו כשנקלעה למצוקה, כדי לחלץ את ילדיה מהסתבכויות שנקלעו אליהן. הטענות שהיא ממשיכה להעלות הן תמצית של רוע טהור ומרושע.

הטענה שהעובדות ״נדרשו״ להצהיר שטוב להן במעון היא עוד שקר גס. לפני מספר חודשים פנו שלוש עובדות מיוזמתן, לרבות מימי מנגיסטו שמוקלטת, לעו״ד כהן, טענו שהן אוהבות מאוד את העבודה והתחננו שיפעל להשארתן כעובדות במעון. אם היה להן כל-כך רע מדוע ביקשו להישאר?

שום פרסום מכפיש, שקרי וזדוני לא יסתיר את העובדה שהכתבה רצופה טענות שווא שקריות, ממוחזרות ומרושעות, שכל מטרתן היא התרת דמה של שרה נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.